Недобудовану школу в Брюховичах утилізовують під багатоповерхівки Greenwood (відео)

21:31 20 березня 2021 р.

Недобудовану школу в Брюховичах списали і доручили демонтувати її громадській організації.

Про це повідомив ^(https://www.facebook.com/LubomyrZubach/posts/5329946677079293) заступник міського голови Львова Любомир Зубач, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Просто сенсаційна знахідка ліквідаційної комісії у Брюховичах! Під час проведення інвентаризації з’ясувалося, що Брюховицька сільська рада списала школу. Саме так, недобудовану школу.

Навіть більше – доручила якійсь громадській організації провести демонтаж будівлі школи, начебто через її аварійність. І це ще не все – є рішення про передачу цій же ГО 3,46 гектара землі, що під цією школою. Попередньо, в постійне користування.

Щоб ви розуміли. Це — Брюховичі, вулиця Широка, 2. Хто орієнтується – відразу за пам’ятником Хмельницькому. Хто не орієнтується – скажу просто, кращої землі, у лісі, у Брюховичах, мабуть, вже й нема.

Ліквідаційна комісія ухвалила: всі рішення та суміжні документи у цій справі вилучаємо, будемо розбиратися. Деталі згодом»,- написа Любомир Зубач.

У коментарях під цим постом мешканка Брюховичів Юлія Лацик, ^(https://www.facebook.com/julia.lacyk?comment_id=Y29tbWVudDo1MzI5OTQ2Njc3MDc5MjkzXzUzMzAzOTI2NjAzNjgwMjg%3D) добре відома своєю принциповою позицією щодо тих, хто знищує рекреаційні ресурси селища, розмістила відео. Воно підтверджує, що на місці недобудованої школи вже заплановано будівництво житлового містечка Greenwood-2.

На відео представник забудовника проводить заохочувальну екскурсію для потенційних клієнтів, аби спонукати їх вкладати гроші в квартири серед лісу.

Юлія Лацик уточнила, з якої хвилини дивитися відео з цим документальним свідченням:

«З 19.33 хв. розповідають, що на місці недобудованої школи вже запланували будівництво — GreenWood city».

А сім годин тому на сторінці забудовника у Фейсбуці уже навіть розмістили ^(https://www.facebook.com/greenwood2016/posts/2680737542212103) таке оголошення:

«Просторі квартири для великої сім’ї в передмісті Львова. Оселі для молодих пар максимально близько до міської інфраструктури.Квартира в екозоні під оренду як вигідна інвестиція в майбутнє.

Площі: 90,7м²; 61,5м²; 40,9м².

Вартість: від 15 900 за м².

“Грінвуд 2” — оселя мрії будується ближче, ніж Ви думаєте.

Відділ продажу: вул. Шевченка, 78 (2 поверх).»

Відео: