На Івано-Франківщині заборонили посадку і висадку пасажирів на всі рейси міжобласного сполучення будь-яким транспортом

20:23 23 лютого 2021 р.

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під голуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Рішенням комісії було запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області з 00:00 годин 26 лютого 2021 року.

Про це написав ^(https://t.me/nemchinovoleh/1583) у соціальній мережі Олег Немчінов, міністр Кабінету Міністрів України, повідомляє DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

Також комісія вирішила: Івано-Франківській обласній державній адміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригад екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.

При наявності у особи респіраторних симптомів або підвищеної температури тіла організувати направлення таких осіб до закладів охорони здоров’я області для проведення диференційної діагностики.

Головам Закарпатської та Чернівецької обласних державних адміністрацій:

Проаналізувати епідемічну ситуацію в окремих об’єднаних територіальних громадах та вжити, в разі необхідності, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів;

Розглянути можливість додаткового розгортання ліжок у закладах охорони здоров’я на територіях, де реєструються високі рівні захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення їх кисневими точками.

Також комісія ТЕБ та НС доручила Міністерству інфраструктури України розробити зміни до постанов КМУ, після яких наберуть чинність такі обмеження:

До 26 лютого 2021 року вжити заходів щодо корегування графіків руху регулярних та не регулярних перевезень міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Заборонити посадку та висадку пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 року в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

В Івано-Франківській області встановили 16 карантинних блокпостів, з яких 5 — цілодобові (перелік — на світлині) ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/v-ivano-frankivskii-oblasti-vstanovyly-16-karantynnykh-blokpostiv-z-yakykh-5-tsilodobovi-perelik-na-svitlyni-89301)

Львівщина не отримає першою вакцину від коронавірусу: далеко від Києва ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/lvivshchyna-ne-otrymaie-pershoyu-vaktsynu-vid-koronavirusu-daleko-vid-kyieva-89386)

Львівщина очікує 42 тисячі доз вакцини від коронавірусу ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/lvivshchyna-ochikuie-42-tysyachi-doz-vaktsyny-vid-koronavirusu-89374)