На стіні львівської лікарні намалювали мурал у подяку медикам (фото)

%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%96%d0%bd%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%96-%d0%bd%d0%b0%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d0%b2%d0%b0-2

Художники намалювали цей мурал, щоб висловити подяку усім медичним працівникам, що борються за життя під час пандемії коронавірусу

У День медика, 21 червня, на стіні лікарні швидкої допомоги, що на вул. Миколайчука у Львові, урочисто відкрили мурал, який художники намалювали у подяку медикам.​ Оскільки сьогодні ще й День музики, то під стінами лікарні ще й відбувається симфонічний концерт.

На стіні зображено лікарку у захисній масці, яка бореться за життя під час пандемії, та хлопчика, що пише на тлі її білого халату слово «дякую». Також поруч намалювали маленьку дівчинку, яка запускає жовто-блакитного повітряного змія.

«Наскільки наші лікарі є скромними, що навіть в таке свято вони стоять з боку, в тіні. Цей мурал – як свіже повітря, як сонце. Стіни цієї лікарні поки що сірі, але ці великі реформи, як ми робимо в медицині, дадуть свій плюс. Шкода, що COVID-19 заставляє нас зовсім по-іншому зрозуміти силу і велич наших медиків, але я думаю, що все буде добре. Я хочу подякувати всім, хто долучився до того, щоб цей мурал з’явився. Вся наша сьогоднішня зустріч присвячена одному – великій повазі до лікаря, до медичного працівника, до санітара. Великий вам уклін, ви – найкращі», – сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Фото Романа Балука

Художники намалювали цей мурал, щоб висловити подяку усім медичним працівникам, що борються за життя під час пандемії коронавірусу. Висота муралу 21 метр. Над муралом працювали художники: Святослав Владика, Максим Шиманський, Анастасія Руднєва, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щерба та група Sacred Universe.

Під час відкриття виступили сім музикантів оркестру Львівської філармонії, а також лікарі з лікарні швидкої медичної допомоги, котрі не тільки зіграли на музичних інструментах, а й заспівали.

Ця ж творча група уже створила ^(https://zaxid.net/na_lvivskiy_bagatopoverhivtsi_namalyuvali_mural_z_borisom_voznitskim_foto_dnya_n1502329) мурал із портретом Бориса Возницького на вул. Петлюри, на будинку, де він мешкав. Також незабаром почнуть малювати оперного співака Василя Сліпака, першу жінку-офіцера у світі Олену Степанів, митрополита Шептицького та героя Небесної Сотні Юрія Вербицького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter