На площі Двірцевій біля залізничного вокзалу тестують новий фонтан. Уже виконали монтажні роботи, тепер налагоджують гідравлічну та електричну системи

%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%89%d1%96-%d0%b4%d0%b2%d1%96%d1%80%d1%86%d0%b5%d0%b2%d1%96%d0%b9-%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8f-%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b7%d0%bd%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-2

Фонтан на площі Двірцевій перед залізничним вокзалом Львова запрацює вже на початку наступного тижня. Зараз налагоджують роботу системи.

Підрядна компанія ПП «Патронат» на замовлення «Онур» вже зробила усі монтажні роботи, тепер налагоджує гідравлічну та електричну системи. Також залишилось запрограмувати контролер, який буде сам вмикати та вимикати фонтан, а також керувати висотою і кольором струменів. Загалом фонтан ^(https://zaxid.net/na_ploshhi_dvirtseviy_oblashtovuyut_skver_i_vimoshhuyut_osnovu_maybutnogo_fontana_n1503079) на площі перед залізничним вокзалом має імітувати невелику річку.

«На початку цієї річки йде маленький водоспад. Струмочок тече по річці, а саме струмені вже імітують маленькі пороги на цій річці. Струмені мають динамічне управління, тобто вони будуть змінювати висоту і будуть змінювати колір», – розповів головний інженер підрядної організації Андрій Король.

Підсвітку фонтана тестуватимуть увечері. Також зараз на площі Двірцевій компанія «Онур» виконує роботи зліва від входу в будівлю вокзалу. Зокрема біля автостоянки асфальтують дорогу та зняли старе покриття у сквері ^(https://zaxid.net/yak_viglyadatime_skver_bilya_zaliznichnogo_vokzalu_u_lvovi_pislya_rekonstruktsiyi_n1503223), що розташований поруч із вокзалом.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, до кінця року глобальні перетворення площі Двірцевої, які розпочали ^(https://zaxid.net/u_lvovi_rozpochali_remont_ploshhi_dvirtsevoyi_n1476702) у березні минулого року, планують завершити. Нагадаємо, проект реконтструкції площі Двірцевої у Львові розробили спеціалісти ЛКР «Інститут просторового розвитку». Проектом передбачена ^(https://zaxid.net/sadoviy_prezentuvav_ostatochniy_proekt_rekonstruktsiyi_ploshhi_pered_zaliznichnim_vokzalom_n1470894) заміна дорожнього та тротуарного покриття, усіх інженерних мереж, влаштування нового освітлення і трамвайних колій, встановлення антипаркувальних стовпців, побудова посадкових платформ на зупинках та трамвайної диспетчерської, облаштування фонтана, висадка нових дерев та кущів і встановлення вуличних меблів. Тендер на виконання робіт виграла ^(https://zaxid.net/onur_vigrav_auktsion_na_rekonstruktsiyu_ploshhi_dvirtsevoyi_u_lvovi_n1466434) компанія «Онур». Вартість робіт понад 165 млн грн.

До слова, також у ЛМР за європейським зразком розробили ^(https://zaxid.net/zeleniy_kvartal_z_ofisami_gotelyami_i_bez_zhitla_n1503070) концепцію розбудови простору між вокзальною площею та вул. Городоцькою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter