На Львівщині 9-ти лабораторіям дозволили передавати результати тестів ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома»

21:58 24 жовтня 2020 р.

МОЗ оприлюднив перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».

Про це пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», вул. Круп’ярська, 27, Львів;

ТЗОВ НМДЦ «АСТАР», вулиця Зигзаг, 5, Львів;

ДЦ «Медіс», вул. Некрасова, 35/В, Львів;

МЦ ПП «ПрімаМЕД»,  вул. Симоненка, 4, Львів;

ПП ПСМЛ «Ескулаб», вул Шевченка, 313, Львів;

«УНІЛАБ», вул. Польова, 55, Львів;

Науково-дослідний інститут епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Зелена, 12;

ПП Фірма «Біокурс», вул. Новаківського 8/1, Львів;

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, вул. Личаківська, 26.

На Львівщині відмовляються в день голосування йти до виборців з Covid-19. ^(https://dailylviv.com/news/polityka/na-lvivshchyni-vidmovlyayutsya-v-den-holosuvannya-ity-do-vybortsiv-z-covid-19-87038)