На Львівщині під час карантину відзначили випуск понад 650 офіцерів ЗСУ (фото). Через загрозу поширення коронавірусу вперше урочистості провели не на плацу у Львові, а на стадіоні польової бази

%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%96%d0%b4-%d1%87%d0%b0%d1%81-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b7%d0%bd%d0%b0-2

Серед учасників заходу – 654 випускники та почесні гості

У суботу, 20 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбувся ритуалу випуску офіцерів Збройних Сил України Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Урочиста подія зібрала понад 700 осіб. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Через загрозу поширення коронавірусу вперше урочистості провели не на плацу у Львові, а на стадіоні на польової бази. Випускники не стояли у шеренгах, а сиділи, дотримуючись соціальної дистанції.

«Я думаю, що навчання у Львові Вас змінило. Ви стали кращими, Ви побачили українську душу. Ніхто не знає, якою буде Ваша доля. Я вірю, що серед Вас є майбутні міністри оборони, командувачі, генерали, можливо, президенти, мери. Дай Бог, Вам у житті успіхів і процвітання. Не знаю, де Ви будете жити, але завжди пам’ятайте: коли буде складно, коли треба буде отримати додаткової енергії — приїжджайте до Львова. Львів завжди для Вас – ваша рідна хата. Як говорять, Київ – то є серце України, а Львів – то її душа. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Фото Львівської міськради

Серед учасників заходу – 654 випускники та почесні гості, зокрема, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр Олег Немчінов, головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, Єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви владика Степан Сус, керівництво міста та області та інші керівники державних структур.

11 кращим випускникам академії вручили золоті медалі. Одному з них золоту медаль вручив мер Львова Андрій Садовий. А кращому випускнику Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного 2020 року – лейтенантові Єгору Настеці вручили особливу відзнаку – пірнач.

Після урочистих привітань Владика Степан Сус благословив випускників та освятив свяченою водою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter