На Львівщині дозволили відновити роботу дитсадків. Кінотеатри та театри наразі відкривати не будуть

%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d1%96-%d0%b4%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%b8-%d1%80%d0%be%d0%b1-2

На Львівщині від сьогодні дозволили роботу дитсадків

У зв’язку із поліпшенням ситуації із захворюваністю на Covid-19 на Львівщині дозволили чергове послаблення карантину. В області відновлять роботу дитсадків та закладів культури, окрім театрів та кінотеатрів. Відповідне рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у понеділок, 13 липня.

Таке рішення обласні чиновники пояснили тим, що Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням Covid-19 та, відповідно до постанови уряду, підпадає під критерії послаблення карантину. Водночас, є певні побоювання щодо роботи кінотеатрів та театрів.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко за підсумками комісії, в області дозволили роботу дитсадків не залежно від форми власності, а також закладів культури, окрім кінотеатрів та театрів. Дозволено віновити роботу інклюзивно-ресурсних центрів. Робота закладів громадського харчування та розважальних закладів залишається обмеженою у часі до 23:00.

Нові карантинні послаблення, які вступають у дію з 14 липня

Директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис пояснив, що відкривати кінотеатри та театри наразі не дозволили, оскільки є ризики щодо перебування людей протягом тривалого часу в закритому приміщенні. Також під забороною залишається робота дитячих закладів оздоровлення.

У прес-службі Львівської міськради ZAXID.NET пояснили, що дату відкриття дитсадків у Львові узгодить міська комісія ТЕБ і НС на своєму засіданні у вівторок, 14 липня. У Львові упродовж тижня вже перевірили ^(https://zaxid.net/u_lvovi_pereviryayut_gotovnist_ditsadkiv_do_roboti_u_karantinnih_umovah_n1504765) готовність дитсадків до роботи у карантинних умовах.

Нагадаємо, станом на 12 липня Львівщина входить ^(https://www.phc.org.ua/news/epidemichna-situaciya-schodo-covid-19-u-regionakh-ukraini) до переліку областей, у яких МОЗ рекомендує послабити карантин. Від 7 липня обласна комісія ТЕБ і НС дозволила роботу ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_dozvolili_robotu_goteliv_restoraniv_i_sportzaliv_n1504658) готелів, закладів громадського харчування, спортзалів і фітнес-центрів, а також проведення масових релігійних заходів. Перед тим на Львівщині офіційно дозволи ^(https://zaxid.net/na_lvivshhini_ofitsiyno_dozvolili_vidnoviti_pasazhirski_perevezennya_n1503979) відновити пасажирські автобусні а залізничні перевезення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter