На дорозі біля Нового Роздолу на Львівщині провалилася частина мосту

%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%96-%d0%b1%d1%96%d0%bb%d1%8f-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b4%d0%be%d0%bb%d1%83-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-2

До теми

У ЛОДА запевняють, що міст, на якому утворилося провалля, не є аварійний і не потребує капремонту

На дорозі Розділ-Жирова при в’їзді у місто Новий Розділ на Львівщині провалилася частина мосту. Наразі аварійну ділянку обгородили. Проїзд на дорозі не перекриватимуть. У департаменті дорожнього господарства ЛОДА запевняють, що ситуація не катастрофічна, в цілому міст не є аварійний і обіцяють якнайшвидше розпочати ремонт.

Директор департаменту дорожнього господарства ЛОДА Орест Шуліковський у понеділок, 18 травня, розповів ZAXID.NET, що аварійну ділянку вже обстежили фахівці, які виїжджали на місце події.

Причиною провалу мосту називають підмивання ґруту дощами (фото Тані Камінської, Романа Ольшанецького)

«Просідання сталося через підмивання земляного полотна. Йшли дощі, по схилу мосту стікала вода. Катастрофічної ситуації немає. Міст абсолютно проїзний. Ділянка, яка потребує відновлення, обгороджена. Оскільки ця дорога перебуває на обслуговуванні облавтодору, вже завтра вони мають приступати до усунення того, що сталося», – повідомив Орест Шуліковський.

Директор департаменту запевнив, що загрози подальшого обвалу моста немає. Тому проїзд цією дорогою не перекриватимуть. Вартість ремонту аварійної ділянки мосту наразі уточнюють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми