На даху львівської парковки вперше проведуть живий автоконцерт. Експериментальний виступ «Піккардійської терції» відбудеться 18 червня

%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%b0%d1%85%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%b8-%d0%b2%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b5-%d0%bf%d1%80-2

До теми

На даху львівської парковки вперше проведуть живий автоконцерт

«Піккардійська терція» вже розпочала репетиції перед першим концертом на даху

На даху паркови комплексу «Південний» у четвер, 18 червня, відбудеться концерт «Піккардійської терції», який стане першим у Львові автоконцертом. Слухачі під час виступу музикантів сидітимуть в автомобілях, як це відбувається під час кіносеансів ^(https://zaxid.net/lviv_avtokinoteatr_na_dahu_avtoparkingu_tvk_pivdenniy_z_13_travnya_n1502104), що проходять на цій парковці від середини травня.

«Здоров’я, безпека і комфорт слухача для нас на першому місці. Тому, організовуючи цей незвичний для нас і для людей концерт, ми дотримуватимемося усіх протокольних норм, які діють в часі карантину: квитки продаватимуться безконтактно – виключно онлайн, усі працівники майданчика будуть у масках і в день концерту проходитимуть температурний скринінг, глядачі перебуватимуть у власних машинах, а отже, на безпечній соціальній дистанції від незнайомців», – розповів менеджер «Піккардійської Терції» Роман Климовський.

Музиканти вже проводять репетиції і підбирають репертуар, враховуючи специфіку майданчика і те, що слухачі під час концерту будуть у салонах авто. При підготовці концерту використовують концепцію рок-гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, який наприкінці травня цього року неподалік Луцька першим в Україні дав автоконцерт.

Квитки на автоконцерт «Піккардійської терції» можна придбати на сайті організаторів ^(https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiya-na-dakhu/buy).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми