На вулицях Львова не будуть облаштовувати окремі смуги для громадського транспорту. Облаштовану виділену смугу на вул. Стрийській ліквідують

%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d1%83%d0%bb%d0%b8%d1%86%d1%8f%d1%85-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%bd%d0%b5-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%83%d1%82%d1%8c-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d1%88%d1%82%d0%be%d0%b2%d1%83-2

На вул. Стрийській ліквідують смугу для громадського транспорту

У зв’язку з великим автомобільним навантаженням у місті не будуть створювати нових смуг для громадського транспорту. А окрему смугу на вулиці Стрийській ліквідують.

Як повідомив ZAXID.NET начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, незабаром міська комісія з безпеки дорожнього руху скасує виділену смугу для громадського транспорту на вул. Стрийській у зв’язку із великим згромадженням приватного транспорту.

«Минулого тижня ми мали виїзд на місце і розглядали це питання. Там не дуже добре був зроблений проект, його треба буде відповідно скоригувати. На перехресті з автовокзалом є тільки одна смуга прямо і одна ліворуч і тому утворюється так зване пляшкове горло», – пояснив Олеськів.

Міський голова Львова Андрій Садовий своєю чергою заявив, що наразі на вулицях Львова не будуть облаштовувати нові виділені смуги взагалі.

«Там, де ми вже маємо смуги транспорту, там хай вони і залишаються, але зараз більше робити не потрібно. Коли у нас з’явиться більше одиниць транспорту (ми сьогодні маємо в тендері 100 автобусів) і запустимо нормальну роботу перевізників (в тому числі і по області), тому можна буде щось корегувати. Сьогодні люди з області їдуть на роботу до Львова легковим транспортом. Це створює шалене навантаження», – сказав під час ранкового ефіру на радіо «Львівська хвиля» Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно у Львові ліквідували ^(https://zaxid.net/na_vul_lipinskogo_u_lvovi_likviduyut_okremu_smugu_ruhu_dlya_gromadskogo_transportu_n1502215) смугу для громадського транспорту на вул. Липинського. А виділену смугу на вул. Стрийській облаштували у травні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter