Начальниця освіти Львова розповіла про підготовку шкіл міста до навчального року. Львівські освітяни готуються до змішаного навчання

%d0%bd%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8f-%d0%be%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b8-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%bb%d0%b0-%d0%bf-2

Станом на сьогодні, усі начальні заклади Львова готуються до повноцінного початку навчального року. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик. Вона зазначила, що допоки Львів перебуває у «помаранчевій» зоні ^(https://zaxid.net/lvivska_oblast_pomarancheviy_riven_nebezpeki_i_zeleniy_pravila_n1505740), то це дає змогу відкрити заклади освіти. Щоправда із дотриманням певних протиепідеміологічних правил та норм.

«На даний час, заклади освіти отримали кошти для того, щоб можна було придбати засоби індивідуального захисту для педагогів, йде мова про маски. Дітей масками повинні забезпечити батьки. Також в заклади освіти закуплять дезінфектори, антисептики, рідке мило, рушники – все для того, щоб належним чином можна було розпочати навчальний рік», – додала Довганик.

Якщо станом на початок навчального року Львів опиниться у «червоній» зоні, то освітні процес призупинять. Оскільки ситуація може бути різною, то й в управлінні освіти Львова готуються і до змішаного навчання.

«Ми будемо рекомендувати закладам освіти все ж таки провадити один день дистанційного навчання. Все для того, щоб вчителі та учні були готовими до переходу на навчання повністю з використанням дистанційних технологій у разі такої потреби», – зазначила головна освітянка міста.

Аби уникнути проблем, які вже виникали під час дистанційного навчання навесні, вчителі навчаються, як правильно налагодити цей процес. Такі курси пройшло вже 300 львівських педагогів.

«На даний час навчально-методичний центр проводить курси для вчителів. Багато людей зрозуміли, що їм необхідні додаткові знання і, власне, виникла ідея проведення таких курсів. Окрім того, школи працюють над тим, щоб мати належної якості інтернет-зв’язок, щоб у разі потреби можна було проводити такі дистанційні уроки із приміщення навчального закладу», – додала Довганик.

Крім того, батькам, чиї діти перебувають у групі ризику, рекомендуватимуть перейти на альтернативні форми навчання. Йдеться про дистанційне навчання або ж домашню форму навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter