«Нафтогаз» – гарант безпечних ЗНО на Заході України. Волинська, Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області на 100% забезпечені засобами захисту для проведення ЗНО єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування у 2020 році

%d0%bd%d0%b0%d1%84%d1%82%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%b7-%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%b7%d0%bd%d0%be-%d0%bd%d0%b0-2

«Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, за кілька днів доставило західноукраїнським освітянам близько 1 млн медичних масок, 10 тис. літрів дезінфікуючих засобів та до 350 медичних халатів.

Ще минулого року, коли формувався бюджет, ніхто не міг передбачити, що COVID-19 внесе свої корективи у вступну кампанію в Україні. Організація оцінювання була покладена на регіональні центри оцінювання якості освіти, які й займаються проведенням ЗНО. Проте, коштів на захист учасників вступної кампанії взяти було ніде. Тож Уряд спільно з Міністерством освіти шукав рішення. «Нафтогаз» відгукнувся на звернення міністерства та профінансував великий обсяг захисних засобів для освітян.

Усі вантажі доставляли у департаменти науки і освіти обласних державних адміністрацій. На Львівщину такий вантаж надійшов у неділю, вихідний день. Тим не менше, департаменту освіти вдалося організувати розвантаження чималого об’єму допомоги.

«Із понеділка допомогу розподіляємо між 112 пунктами тестування у Львівській області. Це дуже важливо, тому, що цей захист призначений і для дітей, і для тих вчителів, які будуть брати участь у проведенні цього ЗНО», розповідає Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

З його слів, обсяг отриманої допомоги разом з тими засобами захисту, які органи влади придбали власним коштом, дасть змогу забезпечити дотримання карантинних умов під час проведення основної сесії ЗНО на Львівщині.

Освітяни склали графіки, які довели до всіх районних відділів освіти. Відповідно цього графіку пункти проведення оцінювання знань отримають захисні засоби вчасно, до початку оцінювання.

Як зазначають керівники департаментів освіти, великі міста ще могли собі дозволити самостійну закупівлю засобів захисту, проте в районах навряд чи знайшли б для цього можливість.

Спільними зусиллями МОН та «Нафтогаз» зробили все, аби діти здавали ЗНО в максимально безпечних умовах. Загалом Група Нафтогаз профінансувала закупівлю 3,2 млн медичних масок, понад 20 тис. л дезінфікуючих засобів та 1200 ізоляційних халатів.

Крім цього, «Нафтогаз» продовжує допомагати медикам та громадам в боротьбі з пандемією коронавірусу. Нагадаємо, компанії Групи Нафтогаз придбали 200 тонн благодійної допомоги для українських лікарень. Мова йде про 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв загальною вартістю близько пів мільярда грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter