Наступного тижня у Львові розпочнуть ремонт другої смуги руху на вул. Хуторівка. Рух транспорту переведуть на частину дороги, на якій вистелили два шари асфальту

%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%82%d0%b8%d0%b6%d0%bd%d1%8f-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%bd%d1%83%d1%82%d1%8c-2

На вул. Хуторівка у Львові триває капітальний ремонт дороги. Підрядна організація ТзОВ «Онур» завершила облаштування каналізації, каналізаційних колодязів, влаштування водопроводу та водяних колодязів, простелили ^(https://zaxid.net/na_vul_hutorivka_u_lvovi_pochinayut_steliti_asfalt_n1502366) два шари асфальту на одній частині вулиці.

Дорогу розширили — зліва і справа буде три смуги для руху транспорту. Одна смуга цільово буде для громадського транспорту.

«Вул. Хуторівка по генеральному плану за мостом мала би виходити на вул. Пасічну. Сьогодні ми ще цього не робимо, сьогодні ми говоримо тільки про реконструкцію Хуторівки, про влаштування мереж для тролейбуса, розширення дороги, велоінфраструктуру. Загалом темпи нормальні. На вересень маємо вийти з повністю відремонтованою вулицею», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Закінчені всі інженерні мережі. З однієї сторони залишилося нанести фінальний – третій – шар асфальту, заасфальтувати з обох боків велодоріжки, доробити тротуари та бордюри. На кінець тижня підрядник планує взятися за інший бік дороги. У серпні будуть наносити фінальний шар асфальту по обидва боки.

«До ремонту по цій вулиці було важко проїхати на автомобілі. Були хвилі і ми зрозуміли чому: коли зняли 5 см асфальту зрозуміли, що основи практично немає. Для автомобілів це буде гладь. З’являться смугу для громадського транспорту. І для велосипедистів та пішоходів з’явиться інфраструктура, бо її в більші частині не було», – розповів заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

Нагадаємо, роботи на вул. Хуторівка розпочали ^(https://zaxid.net/u_lvovi_rozpochinayut_remontni_roboti_na_vulitsi_hutorivka_n1496160) у січні. Завершити ремонт дороги планують 30 вересня цього року. Вартість робіт — 125 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter