Нардеп Михайло Цимбалюк іде у Львівську облраду

22:24 19 вересня 2020 р.

Народний депутат України та голова ЛОО «ВО Батьківщина» Михайло Цимбалюк очолив список кандидатів від партії “Батьківщини” до Львівської обласної ради.

Про це Михайло Цимбалюк повідомив у Фейсбуці ^(https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk/posts/2830459413946644), пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news)..

«Сьогодні, 19 вересня, відбулася конференція Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої до рад різних рівнів висунули майже 3 тисячі кандидатів»,- йдеться в повідомленні.

Михайло Цимбалюк подякував партійцям, які доручили йому очолити список у Львівську облраду.

«Дякую партійцям області, які сьогодні доручили мені очолити список політичної партії ВО «Батьківщина» до Львівської обласної ради. Усвідомлюю, що в процесі децентралізації, яка відбувається по всій країні, зі своїм життєвим та професійним досвідом зможу бути більш кориснішим для Львівщини.

Дякую партійцям області, які сьогодні доручили мені очолити список політичної партії ВО «Батьківщина» до Львівської обласної ради. Усвідомлюю, що в процесі децентралізації, яка відбувається по всій країні, зі своїм життєвим та професійним досвідом зможу бути більш кориснішим для Львівщини”, – написав Цимбалюк.