Міський голова Львова анонсував нове відділення для хворих на Covid-19

20:04 22 березня 2021 р.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий з робочим візитом відвідав КНП «8-ма клінічна лікарня м. Львова».

У лікарні тривають масштабні ремонтні роботи з облаштування додаткового відділення для хворих на Covid-19 та додаткового реанімаційного відділе

Про це повідомила ^(https:/city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/284726-matymemo-odnu-z-naibilshykh-likaren-na-zakhodi-ukrainy-dlia-khvorykh-na-covid-a-sadovyi-pro-8-mu-misku-likarniu) пресслужба ЛМР, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Восьма міська клінічна лікарня. Сьогодні тут лікується від коронавірусу 161 пацієнт. Загалом медзаклад розрахований на 350 ліжок. Протягом наступних 10 днів розгорнемо ще одне відділення на 40 ліжок з киснем та реанімаційне відділення на 30 місць. Як наслідок отримаємо одну з найбільших лікарень на заході України для хворих на COVID — 420 ліжок. Персонал лікарні дуже швидко ухвалює важливі рішення. Життя людей — понад усе.

Хочу сказати окреме дякую Львівському університетові життєдіяльності. У ці дні їхні студенти залучені до демонтажних робіт у багатьох медичних закладах міста. Без їхньої допомоги було б дуже складно. Сподіваємось, що ці ліжка нікому не знадобляться. Але маємо бути готові до всього. Дякую всім медикам, які, не покладаючи рук, рятують людей! Бережіть себе та рідних!», —  написав своїй сторінці в мережі Facebook мер Львова Андрій Садовий.

Хворі з коронавірусом у лікарнях Львівщини: статистика ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/khvori-z-koronavirusom-u-likarnyakh-lvivshchyny-statystyka-90041)

Сімейних лікарів переселять в приватне приміщення, а в поліклініці на вул. Мазепи поставлять ще 100 ліжок ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/simeinykh-likariv-pereselyat-v-pryvatne-prmishchennya-a-v-poliklinitsi-na-vul-mazepy-postavlyat-shche-100-lizhok-90059)

У Львівській області відкриють у сім разів більше пунктів щеплень від коронавірусу ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/u-lvivskii-oblasti-vidkryyut-u-sim-raziv-bilshe-punktiv-shcheplen-vid-koronavirusu-90055)

Двох офіційних щеплень від коронавірусу у Львові ще не має ніхто ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/dvokh-ofitsiinykh-shcheplen-vid-koronavirusu-u-lvovi-shche-ne-maie-nikhto-90064)