Міська ДАБК Львова оштафувала забудовника району Під Голоском на 150 тис. грн. ДАБК видала п’ять приписів про усунення порушення вимог містобудівного законодавства

Міська ДАБК вже неодноразово штрафувала забудовника за численні порушення

Міська ДАБК оштрафувала ТОВ «МС-МК 8», що будує багатоповерхівку на вул. Малоголосківській, 12б, на майже 150 тис. грн. Замість цокольного в будинку збудували повноцінний поверх.

У вересні 2018 року компанія «МС-МК 8» отримала від ЛМР містобудівні умови та обмеження на будівництво житлового будинку висотою 33,7 м. У червні 2020 року міська рада скасувала МУО через численні порушення під час будівництва. На той час забудовник збудував уже три поверхи.

Тоді заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач пояснював, що МУО видали на 60% забудови земельної ділянки, однак забудовник зайняв 90% території – замість підземного паркінгу він збудував наземний. Окрім того, частково будівництво ведуть у межах червоних ліній, де за генпланом мала б пролягати магістраль.

Забудовник оскаржив ^(https://zaxid.net/sud_timchasovo_ponoviv_dozvil_na_budivnitstvo_bagatopoverhivki_v_rayoni_pid_goloskom_n1505637) у суді рішення виконкому й торік у липні Львівський окружний адміністративний суд поновив ^(https://zaxid.net/sud_timchasovo_ponoviv_dozvil_na_budivnitstvo_bagatopoverhivki_v_rayoni_pid_goloskom_n1505637) компанії містобудівні умови та обмеження. 22 грудня Західний апеляційний господарський суд остаточно відмовив ^(https://reyestr.court.gov.ua/Review/93659150) ЛМР у позові про заборону ТОВ «МС-МК 8» продовжувати будівництво на вул. Малоголосківській, 12б.

Як повідомили ^(https://www.facebook.com/lvivmistobud/posts/268408601360168) в департаменті містобудування ЛМР 17 лютого, після перевірок ДАБК видала п’ять приписів про усунення порушення вимог містобудівного законодавства та будівельних норм.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, власником компанії «МС-МК 8» є Андрій Мазур. Упродовж 2016-2019 рр. він був директором компанії «МС Імперіал». Ця компанія збудувала ЖК «Хмельницький парк» на самовільно захопленій ділянці на вул. Богдана Хмельницького, 230а. У 2017 Львівська міськрада уклала ^(https://zaxid.net/lvivska_meriya_cherez_sud_uzakonila_skandalne_budivnitstvo_zhk_hmelnitskiy_park_n1435626) з забудовником мирову угоду, згідно з якою будівництво узаконили, натомість міськрада отримала в ЖК 39 квартир.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми