Мріяти на висоті: чому найвищий будинок у центрі Львова – краще рішення для життя та інвестицій

%d0%bc%d1%80%d1%96%d1%8f%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%be%d1%82%d1%96-%d1%87%d0%be%d0%bc%d1%83-%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d0%b2%d0%b8%d1%89%d0%b8%d0%b9-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%be-2

Сучасне життя сповнене можливостей. Люди, які знають, як вміло використовувати власні ресурси для отримання прибутків, одним з ключових секретів свого успіху називають вимогливість. Не задовольнятися посереднім, а прагнути здобути найкраще – ось запорука гідного майбутнього.

Особливо вищезгадане правило стосується вибору житла. Адже в цивілізованому світі помешкання – це не просто місце, де можна переночувати після роботи. Це підтвердження статусу власника, наявності (або ж цілковитої відсутності) у нього смаку, підкреслення індивідуальності. Також неможливо заперечити той факт, що нерухомість – це краще рішення для інвестицій, яке в подальшому безумовно принесе численні вигоди.

Саме для тих, хто звик формувати свій простір з об’єктів преміум-якості, думати на перспективу, оточувати себе максимальним комфортом, фокусуватися на актуальному, створили унікальний житловий комплекс «Щасливий» PLATINUM, який розташований в центрі бізнес-району Львова.

ЖК «Щасливий» PLATINUM ^(http://platinum.lviv.ua/ua/?utm_source=zaxid.net) – це модерна архітектурна окраса Шевченківського району Львова з вражаючим екстер’єром. Унікальні vip-апартаменти з терасами; підсвітка, яка робить вигляд будинку у вечірній час дивовижно стильним; неймовірні краєвиди з вікон з виглядом на Ратушу, замкову гору та центр старого міста; власна інфраструктура та наявність супермаркета «Сільпо» на території комплексу; сучасні планування, які враховують інсталяцію; консьєрж-сервіс у холі будинка; підземний паркінг; дитячий майданчик; продумана система охорони – це далеко не повний список переваг, які пропонує найвищий житловий комплекс в центрі Львова. Життя в стилі PLATINUM направду схоже на сучасну європейську мрію.

Важливим аргументом для інвестування у «Щасливий» PLATINUM варто відзначити надійність. По-перше, слід зважати на репутацію компанії. Реалізацією проекту займається відома інвестиційно–будівельна компанія «Нова Будова», яка вже 15 років створює житлові комплекси за європейськими стандартами в Києві і Львові. По-друге, надійність проекту підтверджується наявністю всіх необхідних дозвільних документів щодо будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM. По-третє, не менш важливою є технологічна якість. Компанія застосовує сучасні технології будівництва (монолітно-каркасне будівництво з домішками «Penetron», які роблять бетон вологостійким) та послуговується лише якісними матеріалами від перевірених постачальників.

Інвестиційна привабливість ЖК «Щасливий» PLATINUM зумовлена майбутніми вигодами. Якщо ціна на однокімнатну квартиру зараз становить 32000 грн/м2, то прогнозована ціна завершеного і введеного в експлуатацію житла вже стартує від 40000 грн/м2. Таким чином, прибутковість можна оцінити у 25-30% річних. Погодьтеся, кращої нагоди для отримання пасивних доходів годі й шукати! Не дивно, що об’єкт користується шаленим попитом (стартова ціна на початку продажу в липні 2018 року на однокімнатні квартири становила 18000 грн/м2). До речі, зверніть увагу, що з 15 червня очікується планове зростання ціни, тож тим, кого зацікавили перспективи інвестування в розкішне життя в стилі PLATINUM, слід добряче поспішити.

«Щасливий» PLATINUM закликає забути про дискомфорт і почати жити без обмежень. У центрі Львова. У центрі успіху. У центрі знакових подій. У центрі ваших реалізованих сміливих бажань. ЖК «Щасливий» PLATINUM – це новий рівень життя, що вже чекає на вас. Пам’ятайте, успіх любить висоту!

Звертайтеся за консультаціями до менеджерів відділу продажу за телефоном 0676640546. Адреси відділів продажу: просп. В. Чорновола, 67 та вул. Чайковського, 26 platinum.lviv.ua ^(http://platinum.lviv.ua/ua/?utm_source=zaxid.net)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter