МОЗ назвало два місця в червоній зоні, де не потрібно носити маски

20:37 24 березня 2021 р.

Кабмін вніс зміни в постанову про обмеження, яких слід дотримуватися в «червоній» зоні. Зокрема, уточннено, де саме необхідно носити маски, а де не потрібно.

Про це повідомляє ^(https://moz.gov.ua/article/news/u-parkah-i-skverah-mozhna-hoditi-bez-masok-%e2%80%93-urjad-utochniv-detali-svoei-postanovi) прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

У МОЗ внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якими визначили конкретний перелік місць обов’язкового носіння масок у регіонах «червоної зони» епіднебезпеки.

Згідно з цими змінами, масковий режим не передбачений у парках і скверах, як це помилково зазначили у своїх новинах деякі ЗМІ.

Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Нагадаємо, тією ж постановою від 22 березня уряд змінив правила перетину кордону – відтепер іноземці та особи без громадянства при в’їзді в Україну повинні мати при собі негативний ПЛР-тест, зроблений не більш як за 72 години до перетину кордону. Для громадян України, які перетинають державний кордон, умовою, яка звільняє їх від самоізоляції та обсервації, є також наявність негативного ПЛР-тесту, проведеного не більш як за 48 годин до перетину кордону.Так, масковий режим не передбачений у парках і скверах.

Відзавтра у масках навіть на вулиці: комісія ТЕБ і НС запровадила додаткові обмеження на Львівщині ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/vidzavtra-u-maskakh-navit-na-vulytsi-komisiya-teb-i-ns-zaprovadyla-dodatkovi-obmezhennya-na-lvivshchyni-90123)

Червона зона у Львові: пільга для літніх майданчиків ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/chervona-zona-u-lvovi-pilha-dlya-litnikh-maidanchykiv-90106)

Львівщина з опівночі у червоній зоні: маски і респіратори обов’язкові всюди ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/lvivshchyna-z-opivnochi-u-chervonii-zoni-masky-i-respiratory-obovyazkovi-vsyudy-90100)

Львівщина — четвертий в Україні регіон за добовим інфікуванням коронавірусу ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/lvivshchyna-chetvertyi-v-ukrayini-rehion-za-dobovym-infikuvannyam-koronavirusu-90099)

Про кількість померлих від коронавірусу за минулу добу на Львівщині не повідомляють ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/pro-kilkist-pomerlykh-vid-koronavirusu-za-mynulu-dobu-na-lvivshchyni-ne-povidomlyayut-90101)

Червона зона: на залізниці повідомили, як потяги курсуватимуть Львівщиною ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/chervona-zona-na-zaliznytsi-povidomyly-yak-potyahy-kursuvatymut-lvivshchynoyu-90096)