Митникам доплачуватимуть за COVID-19

21:28 15 вересня 2020 р.

14 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про доплати до заробітної плати посадовим особам митних органів, які працюють в умовах карантину.

Про це інформує ^(https://mof.gov.ua/uk/news/uriad_vstanoviv_doplati_mitnikam_iaki_zdiisniuiut_mitnii_kontrol_ta_mitne_oformlennia_u_punktakh_propusku_pid_chas_pandemii_koronavirusu-2421?fbclid=IwAR2-hh5dsXbG5yitc1fqNTqURJhVxXgc5GboksLSQhUp_qsbyQS7Bqx7sts) Урядовий портал.

14 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про здійснення доплат до заробітної плати посадовим особам митних органів, які безпосередньо здійснюють митний контроль та митне оформлення товарів у пунктах пропуску через державний кордон України, у місцях митного оформлення товарів на митній території України та мають безпосередній контакт з громадянами, іноземцями, перевізниками, а також з іноземними товарами під час їх фізичного огляду, чим піддають ризику своє життя і здоров’я, та своїх сімей.

Постановою передбачено надати Державній митній службі України 160, 9 млн. гривень з Фонду боротьби з COVID-19  на доплати митникам пропорційно відпрацьованому часу в умовах карантину.

Нагадаємо, безробітних на Львівщині стало вдвічі більше. ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/bezrobitnykh-na-lvivshchyni-stalo-vdvichi-bilshe-86385)