Мер Львова Андрій Садовий прокоментував вимогу посилити карантин у місті

%d0%bc%d0%b5%d1%80-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%80%d1%96%d0%b9-%d1%81%d0%b0%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%83-2

Андрій Садовий висловився за відкриття фітнес-клубів

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що отримав листа від головного санітарного лікаря області із вимогою посилити в місті карантин. Він виступає проти посилення обмежень, натомість пропонує зробити невелике пом’якшення, аби дозволити роботу фітнес-клубів та спортзалів.

«Головний санітарний лікар області скерував мені листа, яким вимагає посилити карантин у місті Львові. З іншого боку є дуже багато звернень від різних середовищ, які вимагають послабити карантин в межах міста. Є статистика, яка не є дуже веселою. І я, чесно кажучи, маю дуже багато запитань до тих даних, які ми отримуємо від лабораторного центру. Але це буде окрема розмова… Є збільшення кількості позитивних ПЛР-результатів. Але і є збільшення кількості людей, які здають аналізи. І тому є пряма залежність: чим більше тестуємо, тим більше є позитивних ПЛРів», – розповів ^(https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/279582-ye-priama-zalezhnist-chym-bilshe-testuiemo-tym-bilshe-ie-pozytyvnykh-plriv-a-sadovyi) Андрій Садовий.

За його словами, право послабити карантин може лише обласна комісія за консультацією з Міністерством охорони здоров’я.

«Я би, чесно кажучи, сьогодні зберігав статус-кво. Єдине виключення я би зробив для спорту. Тому що важко пояснити людям, які хочуть займатись у спортзалах, коли ти йдеш в якийсь супермаркет, і є море людей, — а спортом не можна займатись. Спорт — це здоров’я. Тому таке виключення треба зробити. І я прошу обласну комісію мене в цьому підтримати», — додав Андрій Садовий.

Зазначимо, під час сьогоднішнього засідання обласної комісії техногенної безпеки карантин вирішили продовжити ^(https://zaxid.net/karantin_na_lvivshhini_prodovzhili_do_19_chervnya_n1503526) ще на тиждень, до 19 червня. Відтак усі обмеження щодо роботи приміського транспорту та фітнес-центрів залишаються в силі.

За офіційними даними ^(https://moz.gov.ua/article/news/pokazniki-dlja-poslablennja-protiepidemichnih-zahodiv-?fbclid=IwAR0f4eKU-aDko7YD2OMZCFXIfaEIY3-9SmhW-TkQHTribACl5I17UiMaeTA) МОЗ, станом на 12 червня Львівщина входить до переліку областей, де перевищено показник інцидентності захворювань на коронавірус – кількість нових випадків за останній тиждень в області складає 21,43 на 100 тис. населення. У той час дозволений МОЗ показник для послаблення карантину має становити менше ніж 12.

Попри продовження карантину львівські фітнес-клуби ^(https://zaxid.net/lvivski_fitnes_klubi_zayavili_pro_vidkrittya_zaliv_vsuperech_zaboroni_n1503288) ще минулого тижня публічно оголосили про відновлення своєї роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter