Мерія Львова бойкотує самовільне будівництво на Тернопільській

17:41 14 січня 2021 р.

Є вже 7 судових справ щодо ПрАТ «Ірокс», але останній суд забудовник виграв у ЛМР.

Приватне акціонерне товариство «Ірокс» здійснює незаконне будівництво на вул. Тернопільській, 42 у Львові. Як повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/culture/architecture-and-historic-heritage/283590-meriia-oskarzhuvatyme-rishennia-sudu-aby-zoboviazaty-prat-iroks-prypynyty-nezakonne-budivnytstvo-na-vul-ternopilskii-42) у юридичному департаменті ЛМР, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news), Львівська міська рада звернулася з позовом до Господарського суду Львівської області, аби зобов`язати недобросовісного забудовника припинити будь-які роботи та привести земельну ділянку до попереднього стану, усунувши це самовільне будівництво. Однак, 30 грудня минулого року Господарський суд відмовив мерії у задоволені позову. А відтак місто оскаржуватиме це рішення в апеляційному порядку.

«Львівська міська рада звернулася з позовом до Господарського суду Львівської області щодо зобов’язання недобросовісного забудовника привести земельну ділянку на вул. Тернопільській, 42 до попереднього стану.

30 грудня 2020 року Господарський суд Львівської області прийняв рішення у справі та відмовив у задоволенні позову Львівської міської ради до ПрАТ «Ірокс» і ТзОВ «Персенківка» про зобов’язання ПрАТ «Ірокс» привести земельну ділянку на вул. Тернопільській, 42 у Львові до попереднього стану шляхом знесення самовільно збудованої прибудови та надбудови до об’єкту нерухомості, площею 1046,9 м2. Це рішення Львівська міська рада оскаржуватиме в апеляційному порядку — буде подана до суду апеляційної інстанції апеляційна скарга», — зазначають у юридичному департаменті.

На розгляді в Залізничному районному суді Львова перебуває кримінальне провадження щодо самовільного захоплення земельної ділянки, що завдало значної шкоди її власнику, та самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці по вул. Тернопільській, 42 у Львові.

Пресслужба ЛМР нагадує, ПрАТ «Ірокс» неодноразово здійснювало будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Зупинити недобросовісного забудовника вдалося лише завдяки втручанню міста. Є вже 7 судових справ щодо ПрАТ «Ірокс». Зокрема, йдеться про багатоквартирні житлові будинки на вулицях Антонича — Майданна та вул. Шевченка, 418, які збудовані з порушенням чинного законодавства.

Мерія просить мешканців бути обачними та купувати нерухомість лише у перевірених забудовників.