Медики психлікарні заблокували трасу Київ-Чоп на Львівщині. Це вже вдруге працівники лікарні перекривають трасу, вимагаючи виплати зарплати

До теми

Медики блокують рух на трасі Київ-Чоп у Миколаївському районі

У п’ятницю, 27 листопада, працівники Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» перекрили трасу Київ-Чоп у селі Луб’яне Миколаївського району на Львівщині, вимагаючи виплати заробітної плати. Це вже не вперше лікарня має проблеми з фінансуванням і медики виходять перекривати дорогу.

У патрульній поліції Львівщини ZAXID.NET повідомили, що перекриття почалося вранці близько 9:00 і триває вже кілька годин. Станом на 12:40 акція протесту продовжується. Понад 20 медиків та працівників лікарні з плакатами ходять на пішохідному переході на трасі Київ-Чоп, блокуючи рух транспорту.

За даними патрульної поліції, внаслідок перекриття утворилася черга вантажівок з боку Львова. Патрульні скерували рух транспорту в об’їзд місця перекриття.

Працівники психлікарні «Заклад» вже перекривали трасу ^(https://zaxid.net/pratsivniki_psihlikarni_zablokuvali_trasu_kiyiv_chop_u_mikolayivskomu_rayoni_n1505839) у Миколаївському районі на початку серпня цього року. З впровадженням другого етапу медреформи психлікарня має проблеми з фінансуванням.

Заклад перебуває у власності Львівської облради. Раніше обласні чиновники мали намір реорганізувати цю лікарню, об’єднавши з Львівською обласною психлікарнею, що на вул. Кульпарківській у Львові, але через протести працівників медзакладу відмовилися від цієї ідеї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми