Лікарні Львова отримали 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр»

%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%96-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d0%be%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d0%b8-5-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%85-%d0%b0%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%b0%d1%82-2

Апарати штучної вентиляції легень експертного класу передали Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова

Медичні заклади Львова продовжують отримувати допомогу для боротьби із пандемією COVID-19 від компанії «Епіцентр К». Соціально відповідальний бізнес передав 5 апаратів штучної вентиляції легенів Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. «Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та передаємо п’ять апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) для потреб лікарів Львова», – зазначає генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

«Сьогодні компанія «Епіцентр» передає Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги дороге обладнання – апарати ШВЛ. Зараз на Львівщині та у Львів роблять велику кількість ПЛР-тестів на коронавірус і ця допомога є вкрай важливою, – говорить заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. – Ми вдячні, що великі компанії демонструють свою соціальну відповідальність та в цей важкий час допомагають медикам рятувати життя».

Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Медики характеризують апарат Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. Він компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

«У реанімації нашої лікарні 4 пацієнти перебувають на апаратах ШВЛ. Для того, щоби забезпечити їм якісне лікування, необхідне сучасне обладнання. І ми дуже вдячні компанії «Епіцентр», яка надала нам неоціненну допомогу для порятунку життів наших пацієнтів», – додає завідувач реанімаційного відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова Наталія Матолінець.

Це не вперше «Епіцентр К» допомагає лікарям Львівщини. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням для боротьби з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж – 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів – в усі обласні центри країни. Зокрема, лікарі Львівської області отримали від компанії 100 тис. медичних масок, 2 100 захисних окулярів та 4 100 захисних комбінезонів.

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter