Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом. Emerging Europe додало Львів до рейтингу міст з найкращими умовами для бізнесу

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b2-%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%b3%d0%b8%d0%bc-%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bc-%d1%94%d0%b2%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d0%b5%d0%ba%d0%be-2

До теми

Львів випередив Київ, Харків та Одесу в рейтингу економічної привабливості

Економічне британське видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу міст ^(https://emerging-europe.com/news/budapest-named-emerging-europes-most-business-friendly-city-tbilisi-lodz-bucharest-sofia-tallinn-warsaw-and-prague-also-recognised/?fbclid=IwAR2hUan0VTsUW_FenJs8yHsUouTgOshkiV-yqjMtUDvPpRhOYQfODqFErTc), що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. Львів посів друге місце після Тбілісі в категорії «Економічний потенціал».

У межах щорічного огляду економічного потенціалу міст у країнах із зростаючою ринковою економікою Львів посів друге місце серед усіх країн у регіоні, обігнавши Київ і Харків, які разом із Кишиневом (Молдова) зайняли третю позицію. Дніпро отримав п’яте місце, Одеса – шосте.

У рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

Рейтинг в номінації «Економічний потенціал». Натисніть для збільшення зображення ^(https://zaxid.net/resources/newsfiles/103818_economic-potential-1024x536.jpg)

Emerging Europe також визначило переможців ще в семи номінаціях. Містом, яке є найбільш сприятливим для бізнесу, став Будапешт. Угорська столиця також є лідером в категоріях «Бренд» і «Підтримка місцевих органів влади». За індексом сприйняття ділового клімату перемогло польське місто Лодзь, в номінації «Розвиток розумного міста» – Софія (Болгарія) і Таллінн (Естонія), «Інфраструктура і зв’язок» – Варшава (Польща), а «Якість життя» – Прага (Чехія).

Щорічні рейтинги Emerging Europe Awards складають вже втретє. Їхня мета – відзначити досягнення країн Європи, що розвиваються. Фахівці оцінюють діяльність приватних і державних організацій, а також реалізовані проекти та ініціативи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми