Львів’ян просять принести іграшки у лікарні

8


Громадська організація «Розвиток Громади» у рамках проекту «Куток добра» створює у лікарнях майданчики для дітей, аби зробити їхнє перебування там трішки комфортнішим та веселішим. Небайдужих львів’ян просять долучатися до ініціативи і приносити вживані або й нові іграшки для пацієнтів міських лікарень.

Фото: falko.ucoz.ua

«Щоб майданчик став цікавим та приносив користь дітям, його треба наповнити іграшками», – пишуть ініціатори проекту. Важливо, щоб іграшки були пластиковими, гумовими або ж деревяними. Це можуть бути звірята, конструктори, машинки та будь-які розвиваючі забавки. М’які іграшки можна приносити. Але тільки ті. Які у дуже доброму стані. Адже важливо, щоб їх можна було регулярно мити.

«Ми вже домовилися із двома лікарнями: Львівською дитячою чорнобильською лікарнею (вул. Дністерська, 27) та Комунальною міською дитячою клінічною лікарнею (вул. Пилипа Орлика,4). Зараз ми підписуємо із цими лікарнями угоди і вони мають нам виділити ці кімнати, щоб облаштувати куточки

Ми, насамперед, плануємо постелити коврики або щось на кшталт, щоб діти не бавилися на паркеті чи плитці. Ми поставимо там шафки для іграшок та розвиваючих книжок. Адже проект «Куток добра» має на меті не тільки ігри, але і навчальні заняття із викладачами, які займатимуться із дітками вивченням англійської мови, проводитимуть майстер-класи із хенд-мейду тощо», – розповів Tvoemisto.tv юрист ГО «Розвиок громади» Бай Назар, який наразі займається соціальними проектами.

Забавки можна приносити за адресою: проспект Шевченка, 7, пов.4, оф. 27 у будь-який зручний робочий час. Також за іграшками можуть приїхати представники ГО. Якщо хтось хоче принести іграшки на вихідних, то це теж не буде проблемою, але потрібно попередньо домовитися за телефоном: 38 (067) 310-7787.

Підготувала Наталія Середюк

По материалам http://tvoemisto.tv/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий