Львів’ян просять не відвідувати парки після акарицидної обробки. Роботи в міських парках розпочнуть у вівторок, 15 вересня

Завтра, 15 вересня, у міських парках Львова почнуть проводити повторну акарацидну обробку зелених насаджень проти кліщів. Мешканців міста просять не відвідувати парки протягом 72 годин після обробки.

За графіком, який подає ^(https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/ecology/281453-vid-zavtra-u-lvivskykh-parkakh-rozpochnut-povtornu-akaratsydnu-obrobku) управління екології та природних ресурсів, 15 вересня у Львові оброблятимуть такі парки: «Кортумова гора», «700-річчя Львова», «Замарстинівський», парк імені Івана Франка, парк імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Під Голоском», «Стрийський парк».

16 вересня оброблятимуть парки «Личаківський» (в тому числі «Пагорб Слави»), зелену зону «Майорівка», лісопарк «Погулянка», «Високий замок», «Залізна Вода», «Снопківський».

17 вересня – парки «Піскові озера», «Горіховий гай», «Боднарівка», «Архангела Михаїла на вул. Стрийській».

18 вересня – «Скнилівський», парк імені Івана Виговського, «Левандівське озеро», лісопарк «Білогорща», «На вулиці Роксоляни», «Кольонія», «Левандівський».

Як пояснюють в управлінні екології та природних ресурсів, акарацидну обробку на території парків Львова проводять засобом «Ципертрин». Перший етап акарацидної обробки проводився у квітні 2020 року.

«Така обробка проводиться з метою мінімізації укусів кліщами відвідувачів парків, лісопарків та зелених зон. Зазначаємо, що препарат має спрямовану дію виключно на паразитів і не є шкідливим для людей та тварин», — додали в управлінні екології та природних ресурсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter