Львів’ян запрошують на Art&Agro-пікнік у Стрийському парку. Пікнік триватиме до 22:00 на верхній алеї парку

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%8f%d0%bd-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%88%d1%83%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%bd%d0%b0-artagro-%d0%bf%d1%96%d0%ba%d0%bd%d1%96%d0%ba-%d1%83-%d1%81%d1%82

У верхній алеї Стрийського парку 24 серпня об 11:00 стартував Art&Agro-пікнік, який присвятили 29-й річниці проголошення незалежності України. В одному місці згуртували мистецтво, музику, літературу, історію, спорт, дизайн та дитячі активності.

Ініціаторами такого пікніку стали Львівська міська рада, «Я галерея» Павла Гудімова та музей «Дім Франка». Організатори вирішили відродити минуле алеї, де проходили відомі ярмарки XIX-XX ст., задіяти митців та фермерів, через що ы назвали це Art&Agro-пікніком під гаслом «Не залежуйся».

«Сьогодні наша країна святкує День Незалежності – 29 років. Але кожен з нас має пам’ятати, що ця незалежність здобувається кожного дня нами. Насправді цей процес не є якийсь кінцевий, і для того, щоб наша незалежність була реальною, щоб ми відчували себе вільними в нашій країні, ми повинні не залежуватися, а постійно рухатися вперед», – говорить директорка міського департаменту розвитку Наталія Бунда.

На Art&Agro-пікнік зібрали близько 50 учасників у дев’яти креативних зонах. Представлені шість музеїв, Будинок органної та камерної музики, галереї, Бюро спадщини, «Тлум і крам», мистецька барахолка «Art Sale», виставка «Лабіринти ЛКСФ», що презентує експонати Львівської скульптурної фабрики, скульптури Ярослава Мотики, Дениса Шиманського тощо.

«Культура мистецтва не сидить у замкнених просторах музеїв, галерей, а просто йде в люди. Вона виходить на галявини парків, йде тусуватися з народом. Історія верхньої алеї Стрийського парку пронизана виставками. І не виникало питань, що треба збирати художників і аграріїв тут», – додає куратор виставки «Лабіринти ЛКСФ» Павло Гудімов.

О 19:00 на цій алеї відбудеться концерт за участі гуртів The Fool, Lemberger Solisten та ROCKOKO. Сам пікнік триватиме до 22:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter