Львівські спортзали і ресторани почали приймати відвідувачів у приміщеннях. Як працюють львівські ресторани та спортзали після відновлення роботи в обмеженому форматі

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%96-%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d0%b7%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d1%96-%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b0-2

У середу, 24 червня, міська комісія ТЕБ і НС дозволила відновити роботу ^(https://zaxid.net/u_lvovi_vidnovlyuyut_povnotsinnu_robotu_restoraniv_n1504100) у приміщеннях в обмеженому форматі спортзалам, фітнес-клубам і закладам громадського харчування. Тож у четвер деякі заклади оперативно відновили роботу. Частині з них ще потрібен час на підготовку.

Андрій Вороняк півтора року тому почав тренуватися у фітнес-клубі. У чоловіка — онкологія, 20 років тому він втратив зір. А спорт, каже, допомагає почуватися живим і бадьорим. Домашні вправи зовсім не можуть зрівнятися інтенсивністю із заняттями під наглядом тренера. Адже в залі є все необхідне. І тут себе не шкодуєш. Тож чоловік щасливий, що нарешті повернувся у фітнес-клуб. Ділиться емоціями: «Відчуття, що я повернувся додому. Відчуття, що я знов оживаю і стаю здоровішим. Спорт — це зміст. Це те, що дає тобі ресурс і можливість перезавантажитись».

Директор фітнес-клубу Павло Зінько зазначає: обмеження у 10 відвідувачів не викликає дискомфорту. Після карантину у роботі персоналу майже нічого не змінилося. Адже тут завжди багато уваги приділяли чистоті та дезінфекції. Заклад відчинив свої двері тільки після офіційного дозволу міської комісії із надзвичайних ситуацій. Павло Зінько каже: «Люди сюди приходять по здоров’я. І я намагаюсь створити всі умови, щоби це таки відбувалося».

Відвідувачі також користуються нагодою пообідати у ресторанах. Клієнтка піцерії пані Ірина розповідає: «Ми приїхали з Італії і з 6 березня перебуваємо тут, бо моя мама тут живе. То ми вже за піцою просто вмираємо. Але офіціанти дотримуються повністю всіх цих дистанцій, маски носять. Навіть попросили нас сьогодні вдягнути маски, коли ми в туалет ішли. Контролюють, все добре».

Хоча через теплу погоду львів’яни зараз все ж надають перевагу літнім терасам, персонал готовий і до роботи в приміщенні. Пом’якшити карантинний удар рестораторам допомагав продаж «страв зі собою». Пощастило тим, кому власники йшли назустріч і зменшували розмір оренди. Хоча без фінансових втрат пережити ці кілька місяців не вдалося нікому.

Ресторатор Костянтин Смолій каже: «Зокрема, через те, що ми компактна невелика компанія, і всі на своїх місцях, то люди не втратили роботу. Працювали позмінно. Так, кількість змін на місяць зменшилася, але робота була для всіх».

А от малеча у дитсадки поки що так і не піде. Дошкільним закладам відчинитися ще не дозволили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter