Львівську автостанцію №4 планують перенести з вул. Шевченка. Наразі автобуси курсують з вул. Татарбунарської

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%83-%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d1%86%d1%96%d1%8e-%e2%84%964-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d1%83%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d0%bf%d0%b5-2

Частиною вул. Шевченка від ранку четверга, 13 серпня, поїхав транспорт. Тут відкрили ^(https://zaxid.net/zavtra_dlya_proyizdu_vidkriyut_kvazikiltse_na_vulitsi_shevchenka_n1506292) кільцевий рух по вулицях Шевченка, Левандівській, Проектованій, Залізничній. Загальна вартість ремонту дороги і облаштування квазікільця – близько 90 млн грн.

«На цьому перехресті була дуже низька пропускна здатність для транспорту, через що мали затримки у русі. Тому завдяки цьому квазікільцю буде скорочена середня затримка в русі для громадського транспорту у 7 разів, і у 4 рази — для автомобілів. Загалом пропускна здатність збільшилася приблизно на 70%. Тобто, якщо пропускна здатність тут становила 1100 — 1300 машин на годину, то зараз це 1800−2000 машин на годину. Вже коли буде повністю відремонтована вул. Шевченка, побачимо як функціонує цей вузол», – розповів заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

Фото ЛМР

Тим часом у мерії думають про перенесення автостанції №4 у інше місце. Зараз розглядають два варіанти: ведуть перемовини із орендарем ділянки, що розташована поруч із вул. Залізничною, де підприємець встиг зробити автомийку, а також – можливість залишити автостанцію біля кінцевої трамвая №7.

«Ми вже аналізуємо іншу можливість – облаштувати її на кільці трамвайному в межах вул. Татарбунарської. Думаю, до кінця наступного тижня вже би мали вийти на якесь рішення», – зазначив Андрій Білий.

До слова, розмови про перенесення ^(https://zaxid.net/avtostantsiyu_bilya_yanivskogo_tsvintarya_u_lvovi_perenesut_u_ryasne_n1389686) автостанції №4 ведуться вже давно.

Зараз компанія «Онур» взялася за ремонт ділянки від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого. Вартість облаштування цієї ділянки – 58,8 млн грн. Завершити роботи планують ще до кінця цього року.

На ділянці вже повністю демонтували бруківку, трамвайні колії, почали прокладати водогін. Через вузьку дорогу довелося зрізати дерева, адже два магістральні водогони дуже б пошкодили коріння. Також тут перепідключають колектор, який є у нормальному стані, тож його будуть укріплювати всередині. Міняти колектор будуть на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної.

«Темпів не збавляємо, навпаки – нарощуємо, загалом задоволений роботою. Звичайно, ще дещо треба буде поправити, тому що там велодоріжки треба ознакувати, ще треба буде висадити дерева, кущі. Ну і вул. Залізнична, вона за проектом має бути повністю капітально відремонтована аж до вул. Городоцької до вокзалу. То ми наступного року будемо брати її в роботу», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«У планах ще ремонт четвертої ділянки — від вул. Левандівської до вул. Татарбунарської. На наступний виконком плануємо винести рішення про визначення замовника розробки ПКД», — зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, що вул. Шевченка закрили ^(https://zaxid.net/cherez_perekrittya_shevchenka_u_lvovi_zbilshat_kilkist_vidilenih_smug_gromadskogo_transportu_n1499061) на ремонт у березні 2020 року. Реконструкцію розпочали з організації квазікільця на вулицях Шевченка – Левандівська – Залізнична.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter