Львівського підприємця підозрюють у крадіжці 1 млн грн під час ремонту в університеті. 59-річного Володимира Мястковського зробила неякісний ремонт переходу між корпусами «Львівської політехніки»

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%94%d0%bc%d1%86%d1%8f-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%b7%d1%80%d1%8e%d1%8e%d1%82%d1%8c-%d1%83-2

До теми

Підрядник зробив неякісний ремонт переходу між корпусами «Львівської політехніки», при цьому привласнив майже 1 млн грн

59-річного директора львівського підприємства підозрюють у розтраті майже 1 млн грн. За версією слідства, його фірма перемогла у тендері на ремонт підземного переходу між корпусами НУ «Львівська політехніка». Підприємство неякісно виконало ремонт і витратило на нього лише 43 тис. грн з передбачених 1 млн грн. Решту грошей директор підприємства забрав собі.

Як встановили слідчі, підприємець купив смолу для обробки ізоляційних поверхонь підземного переходу між корпусами «Львівської політехніки» на вул. Бандери нібито на понад 1 мільйон гривень, хоча насправді використав лише 43 тис. грн. Решту грошей, за версією слідства, чоловік вкрав.

У цій справі провели хімічну експертизу, яка показала, що підприємець використав для ремонту матеріали низької якості. Як наслідок, через неякісний ремонт стеля та стіни у переході продовжують протікати при сильних опадах.

«Таким чином чоловік заподіяв збитків на суму близько 1 млн грн, що у шістсот і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян і є особливо великим розміром», – зазначають у прес-службі прокуратури.

Правоохоронці вже повідомили чоловікові про підозру за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ. Наразі чоловік перебуває у Львівському слідчому ізоляторі.

Правоохоронці не повідомляють назви підприємства, що фігурує у кримінальному провадження. Однак за даними ZAXID.NET, йдеться про ТзОВ «Сомиг ЛТД». Директором цієї фірми є львів’янин Володимир Мястковський. Ця фірма перемогла у тендері «Львівської політехніки» на ремонт підземного переходу у червні минулого року. Занзначимо, що продовж останніх років ТзОВ «Сомиг ЛТД» неодноразово перемагало у тендерах на ремонти у навчальних закладах Львівщини, у тому числі в Львівському національному університеті та в НУ «Львівська політехніка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми