Львівський фельдшер став найкращим медичним працівником України. Фельдшер Львівського обласного центру медицини катастроф Андрій Голод отримав «Орден Святого Пантелеймона»

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%b4%d1%88%d0%b5%d1%80-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b2-%d0%bd%d0%b0%d0%b9%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%89%d0%b8%d0%bc-%d0%bc-2

Андрій Голод (на фото – третій зліва) отримав орден в номінації «Найкращий медичний працівник»

Фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної допомоги підстанції №1 Львівського обласного центру медицини катастроф Андрій Голод отримав «Орден Святого Пантелеймона» в номінації «Найкращий медичний працівник».

Церемонія нагородження відбулася 9 серпня у Києві, повідомив ^(https://www.facebook.com/olegdudaofficial/photos/a.2348497018564445/3299958376751633/?type=3&theater) голова Українського лікарського товариства у Львові та Львівської регіональної ради «Ордену Святого Пантелеймона» Олег Дуда. Також серед номінантів від Львівщини на отримання відзнаки були:

  • найкраща сімейна лікарка України, завідувачка Центром первинної медико-санітарної допомоги Давидівської ОТГ Ірина Гнатів ^(https://zaxid.net/naykrashha_simeyna_likarka_ukrayini_irina_gnativ_rozpovila_pro_svoyu_nagorodu_n1494962) – у номінації «Найкращий лікар»
  • завідувач третього хірургічного відділення Львівської лікарні швидкої допомоги Станіслав Рачкевич – у номінації «Новатор охорони здоров’я»
  • завідувач кафедри променевої діагностики Львівського національного медуніверситету Юрій Іванів – у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві у охороні здоров’я»
  • генеральний директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко – у номінації «Взірець служіння суспільству»
  • лікар відділення невідкладної медичної допомоги військового госпіталю Роман Дмитришин – у номінації «Медалі Святого Пантелеймона» «За лікарське мистецтво»
  • медсестра хірургічного відділення Західноукраїнського дитячого медичного центру (Чорнобильської лікарні) Христина Мамчур – у номінації медалі «За турботу і ласку до хворого»

«Хочу підкреслити, що кожен із номінантів має свою особливу історію та гідний нагороди. Те, що представники Львівщини практично в усіх номінаціях увійшли до четвірок кращих – це високий показник професійності та служіння людям. Це дійсно висока оцінка медичної спільноти нашої області», – написав Олег Дуда.

Нагорода «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році і з 2017 року є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя в Україні. Також її називають «Оскаром» у медицині. Відзнаку підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ та Національна академія медичних наук.

Орден вручають у п’яти номінаціях, ще у трьох – медаль для молоді, на яку можуть претендувати медики віком до 35 років. У 2019 році також запровадили відзнаку для іноземців – «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України». Урочиста церемонія нагородження щорічно проходить 9 серпня у День святого великомученика і цілителя Пантелеймона в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter