Львівський фастфуд з хот-догами закрили через продавця без маски і рукавичок

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%84%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%84%d1%83%d0%b4-%d0%b7-%d1%85%d0%be%d1%82-%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bc%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%80%d0%b8-2

Під час другого рейду, під час якого перевіряли дотримання у Львові карантинних обмежень, закрили фастфуд із хот-догами на вул. Грінченка, 2-4. Про таке рішення ввечері неділі, 7 червня, повідомила прес-служба Львівської мерії.

Усього впродовж дня моніторингові групи мерії перевірили 366 об’єктів (магазинів та закладів харчування), 28 із них винесли попередження, а один вирішили закрити через суттєве порушення. Йдеться про кіоск із хот-догами, продавець якого працював без маски і без рукавичок.

«Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, моніторингова група виявила порушення на вул. Грінченка, 2−4 у кіоску з продажу хот-догів – підприємець здійснював діяльність без маски та рукавичок, у закладі був відсутній антисептик. Кіоск закрито, на місці учасниками моніторингової групи складено протокол», – йдеться у повідомленні ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/279451-za-rezultatamy-roboty-monitorynhovykh-hrup-sohodni-u-lvovi-zakryto-odyn-zaklad) мерії.

Як і попереднього дня ^(https://zaxid.net/cherez_vidsutnist_termometra_u_lvovi_zakriyut_magazin_suveniriv_n1503278), перевірки відбувалися і в міському транспорті. Там виявили 34 пасажирів та двох водіїв без масок, але в цих випадках моніторингові групи наразі обмежуються зауваженнями, хоча мерія нагадує, що маска є обов’язковою при проїзді у транспорті.

Посилені перевірки у місті відбуваються другий день поспіль. Це зумовлено зростанням кількості випадків інфікування коронавірусом (цього тижня Львівщина вийшла на третє місце в Україні за кількістю інфікованих з початку пандемії.

До складу моніторингових груп входять працівники райадміністрацій, Держпродспоживслужби та правоохоронців. Посилені рейди проводитимуть і в наступні дні, а при виявленні порушень міська комісія техногенної безпеки прийматиме рішення про накладення штрафів (17-34 тис. грн) чи закриття закладів.

У перший день карантинних рейдів міська комісія вирішила закрити магазин з сувенірами за відсутність термометра та фастфуд із шаурмою, який працював без доступу до центрального водопостачання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter