Львівський баскетбольний клуб уперше продав спортсменку чеській команді. Гроші, отримані від трансферу 17-річної Анастасії Ковтун, поповнили міський бюджет

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b1%d0%b0%d1%81%d0%ba%d0%b5%d1%82%d0%b1%d0%be%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%bb%d1%83%d0%b1-%d1%83%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88-2

Анастасія Ковтун виступатиме за чеську БК «Прага»

Баскетбольний клуб «Львів» ^(https://zaxid.net/u_novomu_sezoni_lviv_u_basketbolniy_superlizi_predstavit_odnoymenniy_zhinochiy_klub_n1467577) продав 17-річну спортсменку Анастасію Ковтун чеській команді. Перехід львівської баскетболістки відбувся в чеську БК «Прага». Кошти, які виручили за умовами угоди, а саме 41 тис. грн, поповнили бюджет міста. Про це інформує ^(https://city-adm.lviv.ua/news/sport/280533-lvivskyi-basketbolnyi-klub-upershe-prodav-sportsmenku-cheskii-komandi-vylucheni-koshty-pishly-v-biudzhet-mista) прес-служба ЛМР.

За словами начальника управління спорту ЛМР Антона Нікуліна, такий трансфер львівський комунальний клуб провів уперше. Він розповів, що за його інформацією, наразі контракт із спортсменкою підписали на рік. А також зазначив, що БК «Прага» є знаним у Європі та частим учасником престижних міжнародних змагань.

«Вирахувавши затрати, які були скеровані впродовж 2018−2019 років на підготовку цієї спортсменки, ми виставили чеському клубу рахунок із сумою, яку бажали отримати за неї. Ми виставили 1300 євро. Вони одразу погодились і перерахували нам 41 тис. грн, які ми скерували в бюджет міста», — розповіла директорка «Клубу ігрових видів спорту» Юлія Нікітенко-Рожко.

Зазначимо, що «Клуб ігрових видів спорту» є комунальним спортивним закладом, який підпорядковується управлінню спорту ЛМР. Клуб розвиває шість видів спорту: баскетбол, волейбол, водне поло, гандбол, регбі та футзал. КІВС СБК «Львів» існує два роки. Це одна із команд, які перебувають під опікою клубу.

У коментарі ZAXID.NET Юлія Нікітенко-Рожко розповіла: «Зазвичай трансфери відбуваються між федераціями, які є громадськими організаціями. А тут маємо, здається, унікальне явище, коли кошти, витрачені на підготовку спортсменки, повертаються в місцевий бюджет. Для клубу за час існування така угода про продаж спортсменки у європейський клуб також перша».

Також вона розповіла, що керівництво чеського клубу звернулося з пропозицією про перехід спортсменки у кінці червня. А вже 24 липня кошти надійшли на рахунок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter