Львівська школа джазу проведе підсумковий концерт онлайн

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d1%88%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0-%d0%b4%d0%b6%d0%b0%d0%b7%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%81%d1%83%d0%bc-2

Львівська школа джазу проведе підсумковий концерт онлайн. Він відбудеться 28 червня у межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

Упродовж минулих років Школа джазу під керівництвом Ігоря Гнидина проводила багато репетицій та підготовки до концертів, а в кінці червня 2020 року музиканти мали б грати черговий підсумковий концерт. Попри карантинні обмеження щодо культурних заходів, які зараз діють в Україні, музиканти вирішили не скасовувати концерт, а зробити його онлайн. Таким чином вони хочуть показати, що розвиток джазового середовища у Львові продовжує існувати і розвиватись.

Крім учнів школи, участь в концерті також візьмуть відомі львівські джазові музиканти і викладачі – Анастасія Литвинюк та Андрій Кохан, які допомагають школі.

Трансляція відбудеться за посиланням ^(http://bit.ly/2Y9MpeV).

Довідка:

Львівська школа джазу та сучасної музики – це проект для музикантів і тих, хто хоче таким стати, який вже впродовж трьох років свого існування активно популяризує львівську джазову культуру як в Україні, так і за її межами. Проект для початківців та професіоналів без вікових обмежень та стилістичних рамок. Керівником школи є Ігор Гнидин.

Тут викладають музиканти, які навчалися у кращих джазових музикантів Європи. За час роботи школа налагодила контакт і продовжує співпрацю з відомими джазовими музикантами та викладачами з усього світу, зокрема Michael Bowie, Frank Parker, Janusz Szrom, Bogdan Hołownia, Mark Bernstein, Grzegorz Karnas, David Friesen, Hans Peter Salentin, Zbigniew Wrombel, Piotr Wrombel, Krzysztof Szmajda та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter