Львівська фабрика оголосила про пошук 6000 швачок. Замовлення з пошиття 100 млн медичних халатів надійшло з Франції

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0-%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%bf%d0%be%d1%88%d1%83-2

Львівське швейне підприємство «Сежетекс-Юа» отримало велике замовлення від уряду Франції на виготовлення одноразових медичних халатів. Компанія має пошити 100 млн одиниць такого спеціального одягу для французьких медиків та шукає підрядників по всій Україні, які допомогли б виконати це велике замовлення.

Як повідомила ^(https://loda.gov.ua/news?id=51918&fbclid=IwAR3UcTvtX7W4r8dG-yv_WEjc0zlin6G5Qr-IDfn4quVekicFmqhvCsrYP2w) прес-служба ЛОДА, львівська компанія з іноземним капіталом «Сежетекс-Юа» працює на ринку впродовж 16 років та спеціалізується на виробництві робочого одягу для хімічної, автомобільної, фармацевтичної, харчової промисловості, а також засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Фірма отримала велике замовлення від уряду Франції на пошиття 100 млн одноразових медичних халатів.

Як повідомила її директорка Оксана Гальо, щоб виконати замовлення вони потребують понад 6 тис. людей, тому компанія звернулась до Львівської ОДА з проханням посприяти у залученні підрядників. «Це дуже гарні можливості для подальшої співпраці з урядом Франції. Ми розуміємо, що є брак досвіду в цій галузі у підприємств області, але це гарна можливість для виробництв, які через карантин, не працюють на повну потугу. Важливо нині показати нашу спроможність до таких обсягів виробництва», – процитувала прес-служба ЛОДА Оксану Гальо.

У коментарі для ZAXID.NET директорка «Сежетекс-Юа» розповіла, що вони отримали це замовлення на початку травня. Упродовж місяця компанія проводила підготовчі роботи, зокрема, приймала сировину для пошиття халатів, займалась вибудовуванням логістики та інше, і вже в червні розпочала активний пошук підпрядників, які б допомогли виконати замовлення від французького уряду. Нині компанія вже уклала 85 підрядних угод, але цього замало для такого обсягу медичного одягу.

«В Україні бракує великих фабрик, де працювали б 500-1500 тис. швачок. Це дозволило б зекономити час на виконання замовлення. Тому нині шукаємо підприємства з кількістю працівників від 50-ти людей по всій території країни. Терміни виконання були до 30 вересня, але я бачу, що ми не встигаємо через відсутність великих фабрик для масового пошиття. Тому намагатимемось впоратися до кінця року, хоча часові межі дуже обмежені, оскільки це [пандемія] триває», – розповіла Оксана Гальо.

Щодо оплати, то «Сежетекс-Юа» домовлятиметься із кожним підрядником окремо. Водночас компанія не розголошує, скільки саме заплатять французькі замовники за 100 млн халатів, посилаючись на конфіденційність інформації.

Згідно з даними системи YouControl ^(https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=27634911), товариство з обмеженою відповідальністю «Сежетекс-Юа» зареєстроване у Львові та є структурним підрозділом французької компанії Segetex-EIF, яка також виготовляє спецодяг, прилади та витратні матеріали для медицини, косметології, промисловості та інших галузей.

До слова, про те, як карантин вплинув на економіку Львівщини та Західної України загалом та чому пандемія коронавірусу є шансом для місцевого бізнесу – можна прочитати у статті «Український народ завжди знайде, як заробити і як ці гроші витратити» ^(https://zaxid.net/ukrayinskiy_narod_zavzhdi_znayde_yak_zarobiti_i_yak_tsi_groshi_vitratiti_n1502911).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter