Львівська поліція планує встановити додаткові радари автоматичної фіксації ПДР. Камери фото- та відеофіксації рекомендують встановити на ділянках, де водії систематично порушують швидкісні режими

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d1%83%d1%94-%d0%b2%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%b8-2

Патрульна поліція Львівської області вже надала свої рекомендації департаменту МВС України щодо встановлення камер автоматичної фото- та відеофіксації на вулицях Львова. Зокрема йдеться про ділянки, де водії систематично порушують швидкісні режими. Про це очільник патрульної Поліції Львівщини Роман Пилипенко розповів в авторській програмі Віталія Кублікова «Стінка на стінку», де говорили про проблему аварійності та смертності на дорогах.

Місцями концентрації ДТП в патрульній поліції Львівщини називають магістральні вулиці: Кульпарківську, Стрийську, Шевченка, Городоцьку (Скнилівський міст), Княгині Ольги (від Володимира Великого до Сахарова), Липинського та проспект Чорновола.

Головний патрульний поліцейський Роман Пилипенко сподівається, що ці комплекси будуть фіксувати не лише перевищення швидкісних режимів у місті, а й проїзд на «червоне», порушення рядності тощо. Оскільки не завжди причиною аварій у місті є перевищення швидкості.

«Є єдиний центр обробки інформації. Він знаходиться у Києві. Мене це дуже тішить. Оскільки після того, як буде запущена фото- відеофіксація ПДР у Львівській області, ні мої співробітники, ні я, ніхто не буде мати відношення до тої фіксації, яка буде приходити на сервер. Буде виноситись постанова і та паперова постанова друкується на поліграфкомбінаті «Україна» і звідти відправляється порушнику листом. Я думаю, що може бути затягування на ознайомлення людини з тою постановою, що будуть втрачені терміни притягнення даної особи».

При цьому активіст громадського руху «Дорожній контроль Захід» Олександр Клімов має сумніви щодо дієвості автоматичної фіксації.

«Чи допоможе фото- відеофіксація не знаю… Штраф – це одне. Заплатив, забув і поїхав далі. Можливо, водієві треба дати покарання на тижневий курс знання правил. Щоб водій знав, що йому дали привід ходити кожного дня на переатестацію», – зазначив активіст громадського руху «Дорожній контроль Захід» Олександр Клімов.

Разом із тим і Олесандр Клімов, і Роман Пилипенко переконані, що штрафи за перевищення швидкості в Україні давно застаріли і є мізерними порівняно з європейськими країнами.

Наразі швидкісні режими у Львові та області патрульні поліцейські відстежують за допомогою ручних радарів TruCAM. Швидкість вимірюється лазерним променем на відстані до 1,2 км і робить три фотокадри на секунду. Прилади також оснащені GPS, тобто можуть точно фіксувати координати. Загалом в області використовують ^(https://zaxid.net/na_trasah_lvivshhini_zapratsyuvali_shhe_9_radariv_trucam_n1505646) 22 такі пристрої для вимірювання швидкості.

Детальніше дивіться сьогодні о 21:00 в авторській програмі Віталія Кублікова «Стінка на стінку» ^(https://zaxid.net/stinka_na_stinku_tag53301/) в ефірі 24 каналу, а запис буде доступний на сайті ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter