Львівська область наближається до червоної карантинної зони,- міністр

20:54 12 березня 2021 р.

Через різке збільшення кількості інфікованих та заповненість COVID-лікарень Львівська область наближається до червоної карантинної зони. Але можна спробувати цього недопустити.

Про це сказав під час брифінгу в Львівській ОДА міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє ^(https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3207250-lvivsina-nablizaetsa-do-cervonoi-zoni-stepanov.html) кореспондент Укрінформу, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Ситуація викликає занепокоєння, зростає кількість хворих, як наслідок, зростає кількість людей, які госпіталізуються. Уже понад 50% зайнятих ліжок, з них 43% – з киснем. Тобто на сьогоднішній день область впевнено рухається до червоного рівня епіднебезпеки. Я вважаю, що можна спробувати цього не допустити. В органів місцевого самоврядування є відповідні можливості запровадити певні обмежувальні заходи, які б стримували розвиток COVID-19, і в той же час могли б не допустити переходу до червоного рівня. Мені здається, що це правильний шлях», — сказав Степанов.

Також він додав, що мав розмову з міським головою Львова Андрієм Садовим, адже 48% людей, які хворіють на коронавірус, це саме мешканці Львова.

Міністр у Львові назвав мінімальну добову норму щеплень ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/ministr-u-lvovi-nazvav-minimalnu-dobovu-normu-shcheplen-89808)

У Львові моніторингові групи складають адмінпротокол за порушення карантинних заходів з другого разу, — ЛМР ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-lvovi-monitorynhovi-hrupy-skladayut-adminprotokol-za-porushennya-karantynnykh-zakhodiv-z-druhoho-razu-lmr-89792)

18 млн грн з бюджету Львова скерували на розгортання резервних ліжок у лікарнях міста ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/18-mln-hrn-z-byudzhetu-lvova-skeruvaly-na-rozhortannya-rezervnykh-lizhok-u-likarnyakh-mista-89763)

Львівщина на п’ятому місці за кількістю нових випадків захворювання на коронавірус ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/lvivshchyna-na-pyatomu-mistsi-za-kilkistyu-novykh-vypadkiv-zakhvoryuvannya-na-koronavirus-89783)