Львівська бригада на Донбасі знищила російську переносну розвідувальну станцію (відео). Знищена станція допомагала окупантам корегувати вогонь по українських позиціях

%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%b1%d1%80%d0%b8%d0%b3%d0%b0%d0%b4%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%bd%d0%b1%d0%b0%d1%81%d1%96-%d0%b7%d0%bd%d0%b8%d1%89%d0%b8%d0%bb%d0%b0-2

До теми

Українські військові показали відео знищення розвідувальної станції окупантів

Українські військові з 24 Окремої механізованої бригади імені короля Данила знищили російську переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 «Кредо-М1» російського виробництва, за допомогою якої окупанти здійснювали прицільні обстріли позицій Об’єднаних сил, повідомила в четвер, 25 червня, прес-служба бригади.

«У смузі відповідальності 24 ОМБр імені короля Данила противник тривалий час використовував новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 “Кредо-М1” російського виробництва. Вона дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. Саме за допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій»,– пояснили у бригаді.

Там додали, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ неодноразово фіксувала цю переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях та в своїх звітах засуджувала факти постачання Росією сучасної зброї на Донбас.

«Завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, воїнам вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її», – повідомили в пресслужбі.

24-та окрема механізована бригада, утворена замість 24-тої механізованої дивізії, базується в Яворові Львівської області. Носить ім’я короля Данила Галицького, за що її ще називають «королівською піхотою».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми