ЛКП «Лев» оприлюднило графік відлову безпритульних тварин у Львівській МТГ. Підприємство відновило роботу після 14-денного карантину

До теми

На ЛКП «Лев» закінчився плановий щорічний карантин. У п’ятницю, 15 січня, підприємство відновило роботу з вилову та стерилізації безпритульних тварин. Тепер працівники ЛКП працюватимуть в межах усієї Львівської МТГ.

Під час 14-денного карантину територію підприємства помили, продезінфікували вольєри, будки, інвентар та провели поточний ремонт.

З нового року ловці тварин працюватимуть у всіх селах і містах Львівської МТГ. Виїзди будуть щосереди та щосуботи, на вулицях Львова вони працюватимуть в інші дні тижня.

«Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебуватимуть на підприємстві 21 день, а в населених пунктах ОТГ — 14 днів, щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню», – повідомили ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/283608-lkp-lev-vidnovliuie-svoiu-robotu-pislia-planovoho-karantynu-robota-pidpryiemstva-rozpovsiudzhuietsia-na-terytoriiu-vsiiei-lvivskoi-mth) на ЛКП «Лев».

Підприємство оприлюднило графік вилову тварин для проведення стерилізації у населених пунктах Львівської громади.

ЛКП «Лев» працює щодня з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Виїзд бригади за телефонним запитом на номер (068) 535−45−45.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми