Лижника-киянина, який місяць тому загубився у Карпатах, більше не шукають

23:13 14 березня 2021 р.

За місяць пошуків заблукалого в районі гори Гемба 40-річного киянина не знайшли: ні його слідів, ні тіла.

Як повідомила прес-секретар ДСНС в Закарпатті Наталія Батир: турист офіційно вважається зниклим без вісті, інформує ^(https://4sport.ua/news?id=33790) 4 sport.ua, пише Dailylviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Наші пошуки тривали майже місяць, але ніякого результату немає. Рятувальники так і не виявили слідів зниклого лижника, не знайшли ні тіла, ні самої людини. Тому пошуки припинили», — розповіла Наталія Батир.

У ДСНС додали, що пошукові роботи відновляться, як тільки зійде сніговий покрив на горі Гемба.

Про пошук двох чоловіків, які заблукали в Свалявському районі Закарпатської області стало відомо 14 лютого. Тоді повідомляли, що киянин, 1980 року народження з другом загубився в ніч з 13 на 14 лютого поблизу села Березники на схилі гори Гемба під час катання на лижах.

Його товариша знайшли на другий день. За словами знайденого лижника, вони з другом разом збилися з маршруту в районі гори Гемба. Знайдений лижник розповів, що спочатку йшли вдвох лісом, перегукувалися. Приблизно о першій годині ночі 14 лютого він перестав чути і бачити налобний ліхтарик товариша, але продовжив йти, думаючи, що той його наздожене.

Під час пошукової операції групи обстежили схили, підніжжя і хребти гір Жид Магура, Мала Гемба та Гемба. Також рятувальники обстежили місцевість на наявність сходження лавин або падіння снігових карнизів. Для пошукових робіт залучали два вертольоти — один місцевий, а другий прилетів з Ніжина Чернігівської області.

У Карпатах шукають киянина-лижника, який щез 13 лютого ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-karpatakh-shukayut-kyyanyna-lyzhnyka-yakyi-shchez-13-lyutoho-89250)

У небо підняли вертоліт «Супер пума»: восьмий день у Карпатах шукають туриста з Києва (відео) ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/u-nebo-pidnyaly-vertolit-super-puma-vosmyi-den-u-karpatakh-shukayut-turysta-z-kyieva-video-89333)

На горі Тростян травмувалися три лижники ^(https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/na-hori-trostyan-travmuvalysya-try-lyzhnyky-89221)