«Кормотех» оголосив конкурс для молодих економістів із призовим фондом у 30 тис. грн. Переможці отримають грошовий приз та можливість працювати у компанії

%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%be%d1%82%d0%b5%d1%85-%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%b2-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%bc%d0%be%d0%bb%d0%be-2

Найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні, львівська компанія «Кормотех» разом із факультетом прикладних наук Українського католицького університету оголосили конкурс ^(https://drive.google.com/file/d/1WeGbOJ4pE9kiCUn7dD-h0a8cQxWOaFBe/view) для студентів та економістів-початківців на розробку проекту з покращення комунікації з клієнтами компанії. Переможцям обіцяють подарувати 30 тис. грн та надати можливість втілити проект в життя.

Повідомляється, що впродовж наступних трьох років «Кормотех» прагне потрапити до топ-50 світових гравців галузі. Цьогоріч львівський виробник, згідно з рейтингом ^(http://www.petfoodindustry-digital.com/petfoodindustry/june_2020/MobilePagedReplica.action?pm=2&folio=18#pg22) міжнародного галузевого видання Petfood Industry, посів 61 місце серед 1,5 тис. компаній, які виготовляють корми для хатніх тварин у світі. Як зазначила прес-служба «Кормотеху», велика кількість гравців у цій галузі щороку зміцнює позиції, поглинаючи дрібних конкурентів. Окрім того, великі мережі супермаркетів, спеціалізовані магазини та інтернет-крамниці, які є головними каналами продажу корму, створюють власні торгові марки та витискають з ринку виробників інших брендів.

Щоби витримати конкуренцію та покращити позиції, «Кормотех» вирішив звернутися до молодих науковців, котрі допомогли б компанії поліпшити комунікацію.

«Компанії не так просто конкурувати із потужними світовими гравцями. Ми хочемо побудувати прямий канал зв’язку зі своїми клієнтами, у цьому полягає суть завдання [для учасників конкурсу]. Наразі ми не знаємо, яким він буде. Студенти, розуміючи ринок та тенденції, мають запропонувати модель каналу зв’язку, щоби виробник і його клієнти фактично комунікували напряму, були близькими одне до одного. Фактично це має бути якась стежина до власника кота або собаки», – розповіла в коментарі ZAXID.NET керівниця служби корпоративних комунікацій «Кормотеху» Катерина Ковалюк.

Згідно з умовами конкурсу, у команді має бути від двох до шести людей – студентів або молодих економістів. Ідеї від команд прийматимуть до 6 липня, опісля журі визначить з-поміж них п’ятьох найкращих. Далі учасники працюватимуть над стратегією реалізацієї своїх проектів, у цьому їм допомагатимуть ментори ^(https://apps.ucu.edu.ua/home/business_challenge/?fbclid=IwAR1YKs3JxS5l0TnwVJzfTYktEecD89bSl2XUVFzhTDX9aL-L8UAzv-y-gSA) – досвідчені світові економісти та керівники «Кормотеху». І вже 18 липня буде визначено команду-переможця, яка отримає 30 тис. грн та можливість реалізувати свій задум.

«Усе залежить від ідей. Якщо людина або команда запропонує щось слушне, то ми можливо вважатимемо доцільним запросити їх в нашу команду. Можливо це буде окремий стартап, який буде фінансувати або співфінансувати «Кормотех», і доведе цю інновацію до реалізації. Якщо ідея вартуватиме того, то ми це підтримаємо», – наголосила Катерина Ковалюк.

Нагадаємо, «Кормотех» – це найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. Виробничі потужності розташовані у селі Прилбичі Яворівському районі Львівської області, нині там виготовляють 16 тис. тонн вологих і 30 тис. тонн сухих кормів на рік. Наразі в компанії працює близько 820 працівників.

«Кормотех» випускає продукцію під чотирма торговими марками: «Гав!», «Мяу!», «Клуб 4 лапи» та Optimeal. Її експортують до 31 країни світу.

Стратегічними ринками для компанії є Україна, Білорусь, Литва, Молдова, Румунія, Латвія. Упродовж найближчих років «Кормотех» планує зміцнити позиції за кордоном, зокрема вийти на ринок Китаю та США. Головними конкурентами виробника є транснаціональні компанії Mars та Nestle. В Україні компанія є лідером галузі за обсягами реалізації кормів та посідає друге місце за обсягами прибутку від продажів їжі для домашніх тварин.

У липні 2020 року виробник планує відкрити завод ^(https://zaxid.net/lvivskiy_virobnik_kormiv_dlya_tvarin_mozhe_otrimati_kredit_yebrr_na_budivnitstvo_zavodu_v_litvi_n1492526) з виготовлення вологих кормів у Литві.

Згідно з даними системи YouControl ^(https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/32673400/), власниками ТОВ «Кормотех» є ПАТ «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» і ТОВ «Венгаст інвестментс лімітед» (Кіпр), кінцевими бенефіціарами – львів’яни Ростислав Вовк та Олена Вовк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter