Компанія Greenville продовжує будівельні роботи

%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%96%d1%8f-greenville-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d1%83%d1%94-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%96%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%96-%d1%80%d0%be%d0%b1-2

«Здаємо усе вчасно». Таким гаслом керується група компаній Greenville. Роботи на об’єктах відбуваються за графіком, щоб усі змогли вчасно отримати свої квартири у новому житловому комплексі. Greenville Park Lviv – це сучасний квартал з дитсадками, підземними паркінгами, спортмайданчиками і розвиненою інфраструктурою.

«Попри карантин, будівництво у нас триває. Ми здали уже перший будинок, ввели його в експлуатацію. Відповідно, і надалі плануємо дотримуватися вказаних термінів на будівництво. Процес купівлі також триває. Покупці звертаються до нас. Вони бачать, що будівництво триває, що ми здаємо вчасно. Відповідно, вони приходять для того, щоб придбати квартиру своєї мрії», – сказала керівниця відділу продажу групи компаній Greenville Юлія Білень.

Під час карантину у Greenville здали понад 140 квартир. Відділ продажу, що на Замарстинівській, працює у звичному режимі та із посиленими засобами захисту клієнтів.

«Враження дуже позитивні. Це моє перше житло. Я зайшла в приміщення, а тут все таке зелене і красиве. Тепер в очікуванні ремонту. Мені насправді сподобалося планування. Воно оригінальне і не схоже на інші планування квартир. Дуже гарна інфраструктура і район», – поділилась Христина, яка придбала квартиру у Greenville.

Якщо і Ви хочете відчути переваги проживання у сучасному житловому комплексі – телефонуйте за номером 244-1-244 або шукайте інформацію на сайті Greenville Park Lviv. ^(https://greenville-park-lviv.com.ua/)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter