Карантин: у Львові завтра перевірятимуть автобуси

%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d1%83-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d0%be%d0%b2%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d1%82%d1%80%d0%b0-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b2%d1%96%d1%80%d1%8f%d1%82%d0%b8%d0%bc-2

16:40 23 червня 2020 р.

У Львові щодо перевірки дотриманням умов карантину від сьогодні розпочали працювати моніторингові групи в електротранспорті, а від завтра такі групи перевірятимуть ще й автобуси.

У Львові, за словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, посилять роботу моніторингових груп щодо перевірки дотриманням умов карантину. Від сьогодні розпочали працювати моніторингові групи в електротранспорті, а від завтра такі групи перевірятимуть ще й автобуси.

«У зв’язку із збільшенням кількості інфікованих на коронавірус, міський штаб прийняв рішення про посилення карантинних заходів. Так, щодо житлових будинків, то має бути щоденне миття сходових кліток, ліфтів, поручнів, проведення повної дезінфекції у під’їздах.

Комунальні служби мають забезпечити миття тротуарів біля будинків дезінфікуючими засобами, відновити роботу порохотягів і водовозок, в залежності від погоди. Порохотяги і водовозки мають працювати вдень і вночі. Також буде проводитися миття і дезінфікування дитячих майданчиків», — розповідає Ірина Маруняк.

За її словами, дотримання карантинних заходів перевірятимуть моніторингові групи, які створені при районних адміністраціях.

«Зараз моніторингові групи працюють у дві зміни — з 09.00 до 22.00 год. Вони обходять і перевіряють усі об’єкти, які працюють, — заклади торгівлі, літні майданчики щодо дотримання умов карантину. Найперше перевіряють, щоб відвідувачі були в масках, щоб була дотримана дистанція. Також, щоб продавці і працівники закладу дотримувалися правил, і у закладі були дезінфікуючі засоби.

Якщо заклад не дотримується передбачених вимог, то йому видається попередження. Однак, якщо порушення суттєве, і несе небезпеку для відвідувачів, тоді спільно із працівниками поліції на заклад складається протокол, або його закривають».

Про це повідомила пресслужба ЛМР. ^(https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/279830-u-lvovi-posyliat-zakhody-z-dezinfektsii-mista-i-perevirku-dotrymannia-karantynnykh-zakhodiv)

«Щоденний Львів ^(https://dailylviv.com/news)» повідомляв, що заступник мера Львова просить усіх мешканців за номером «102» повідомляти поліцію про порушення правил карантину. ^(https://dailylviv.com/news/kryminal/zastupnyk-mera-lvova-prosyt-usikh-meshkantsiv-povidomlyaty-politsiyu-pro-porushennya-pravyl-karantynu-84538)