Карантин на Львівщині продовжили до 19 червня. Жодних послаблень щодо роботи громадського транспорту та дитсадків не буде

%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d1%8c%d0%b2%d1%96%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b4%d0%be-19-2

Робота громадського транспорту залишається в режимі спецперевезень

Послаблення карантину на Львівщині відтермінували ще на тиждень – до 19 червня. Усі заборони щодо роботи приміських і міжміських маршруток, дитсадків, готелів та спортивних закладів залишаються в силі. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у п’ятницю, 12 червня.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень за підсумками комісії повідомив про те, що карантинні заходи продовжені до 19 червня, зважаючи на перевищення показника інцидентності захворювань на коронавірус. З його слів, ЛОДА не може порушити постанову уряду і послабити карантин.

«Сподіваємося, що до наступного засідання показник інцидентності впаде, або ж буде внесено зміни до постанови Кабміну, які дозволять місцями послабити карантин, а місцями залишити», ­– повідомив Тарас Грень.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орес Чемерис зазначив, що на Львівщині зберігається велика кількість звернень у стаціонари пацієнтів з коронавірусом у стані середньої важкості та у важкому стані, однак охорона здоров’я області справляється з таким навантаженням.

Тарас Грень також запевнив, що показник інцидентності захворювань на Covid-19 на Львівщині, достовірний та формується на основі реальних даних, а випадки, коли в статистику потрапяють результати аналізів двох- чи тритижневої давності одиничні і не впливають на загальну картину.

За офіційними даними ^(https://moz.gov.ua/article/news/pokazniki-dlja-poslablennja-protiepidemichnih-zahodiv-?fbclid=IwAR0f4eKU-aDko7YD2OMZCFXIfaEIY3-9SmhW-TkQHTribACl5I17UiMaeTA) МОЗ, станом на 12 червня Львівщина входить до переліку областей, де перевищено показник інцидентності захворювань на коронавірус – кількість нових випадків за останній тиждень складає 21,43 на 100 тис. населення. У той час дозволений МОЗ показник для послаблення карантину має становити менше ніж 12.

Раніше ЛОДА та міський голова Львова Андрій Садовий ^(https://zaxid.net/lviv_ta_oblast_zvernulisya_do_uryadu_z_prohannyam_poslabiti_karantin_n1503316) зверталися до уряду з проханням послабити карантин в області та відновити роботу приміських та міжміських маршруток та спортивних закладів, однак така ініціатива не була підтримана урядовцями. Львівську ОДА періодично пікетують підприємці, представники спортивних закладів та перевізники з вимогою дозволити їм працювати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter