Зоозахисники врятували собаку, яку залишили прив’язаною під львівським ТРЦ. Рятівником тварини став стриянин Віталій Агельяров

Стриянин Віталій Агельяров зв’язався з львівськими волонтерами-зоозахисниками, які допомогли врятувати собаку

Біля входу ТРЦ «Кінґ Крос Леополіс» у Львові хтось залишив собаку з запискою, що її звати Зірочка і власник готовий віддати її будь-кому. Фотографію прив’язаної на морозі собаки з’явилася 19 січня у соцмережах. І це схилювало багатьох людей. Але ця історія має щасливий кінець.

«Знаєте, що перше прийшло в голову, коли ми побачили прив’язану біля Ашану собаку Зірку з запискою на стовпі? Не знаю чи повірите. Це було: «Дякую!». Дякую, що не вивезли кудись! Дякую, що не прив’язали в глибокому лісі! Дякую, що не шукали варіантів, як вбити! Дякую, що написали про щеплення», – розповіли ^(https://www.facebook.com/lapomich/posts/3829217433862117) 21 січня у Facebook зоозахисники.

Спершу, як зазначають волонтери, собака був прив’язаний прямо до дверей під входом в «Кінг Крос Леополіс». І це в ті дні, коли у нас стояли морози. Врятували собаку 20 січня.

«Ніхто, певно, з тисяч відвідувачів, не допоміг їй! Всі поспішали в магазин. Вчора вона виявилась прив’язаною на автобусній зупинці неподалік Ашану. І ось тут Зірка натрапила на першу людину у своєму житті — Агельяров Віталій! Який не поїхав додому в Стрий, а залишився з нею і не відходячи, почав шукати допомогу для неї», – йдеться у дописі зоозахисної організації «ЛаПоміч — Paw Help ^(https://www.facebook.com/lapomich/posts/3829217433862117)».

ZAXID.NET зв’язалася зі стриянином Віталієм Агельяровим. Він розповів, що побачив прив’язану собаку, коли йшов на зупинку. Прочитав записку, яка була на стовпі.

Господар залишив на стовпі біля собаки записку, в якій вказав кличку — Зірочка

«Собака був дуже наляканий, у нього був шок. Уявляєте стан тварини, вона жила з людьми, а водин день її прив’язали до стовпа і залишили. Вона спокійно взяла їжу, але голодна не була,люди її підгодовували. Залишки їжі біля неї були», – розповів Віталій Агельяров.

Аби врятувати собаку, чоловік зв’язався з львівськими волонтерами. Тварина, коли її відв’язували, з переляку покусала своїх рятівників.

Зараз собака на перетримці, оговтується від шоку

Собаці, за словами Віталія Агельярова, до двох років.

Зараз Зірочка, як повідомив ZAXID.NET волонтер Ігор Сайко, перебуває на перетримці у Яворівському районі. Оговтується від шоку. Сподіваємося, що вона потрапить у добрі руки і знову навчиться довіряти людям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter