Зеленський запропонував перевести богослужіння в онлайн-режим

22:46 19 жовтня 2020 р.

Президент України Володимир Зеленський запропонував перевести богослужіння в онлайн-режим. На його думку, це допоможе знизити ризики поширення коронавірусу.

Про це Зеленський сказав ^(https://www.president.gov.ua/news/prezident-zaklikav-religijnih-lideriv-ukraini-dopomogti-ubez-64709)  сьогодні, 19 жовтня, на зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

«Президент закликав представників церков і релігійних організацій влаштовувати релігійні заходи таким чином, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію, зокрема перевести богослужіння в онлайн-режим», — цитують слова Зеленського в ОП.

За його словами, знизити число заражених і померлих можливо, якщо зменшити перебування громадян, особливо похилого віку, у місцях масового скупчення людей, зокрема, в церквах.

Зеленський також зазначив, що найгірше коронавірус переносять літні люди — на цю категорію громадян припадає 80-85% всіх жертв хвороби.

Президент назвав умову для запровадження в Україні жорсткого карантину. ^(https://dailylviv.com/news/medytsyna/prezydent-nazvav-umovu-dlya-zaprovadzhennya-v-ukrayini-zhorstkoho-karantynu-86976)