Збиті п’яним майором у Києві курсантки поскаржилися на слідчого. Сім’я майора пропонувала дівчатам компенсацію, але вони відмовились

Постраждалі від дій п’яного майора курсантки вірять, що все буде добре

Курсантки Української військово-медичної академії, які отримали тяжкі травми внаслідок аварії за участі п’яного майора ЗСУ Володимира Холодного ^(https://zaxid.net/mayora_zsu_volodimira_holodnogo_areshtuvali_pislya_zbittya_troh_kursantok_u_kiyevi_n1506864), який наїхав на них своїм автомобілем, відмовились від компенсації. Про це дівчата розповіли під час брифінгу на території Головного військового клінічного госпіталю, де вони проходять лікування. Також вони розповіли про стан свого здоров’я після аварії і поскаржились на незадовільну роботу слідчого.

«Вони [сім’я майора ЗСУ] пропонують нам компенсацію. Ми від неї відмовляємось, оскільки ми знаємо, що в нього є жінка онкохвора і дитина. Тобто, його сім’я не винна і не повинна нести тягар», – сказала одна з постраждалих дівчат Олександра Гуй.

Вона додала, що внаслідок аварії у неї порвалися м’язи на стегні та були зламані кістки.

«Плюс у мене зняли некроз, а як воно буде заживати, ніхто не знає. Плюс у мене поламані кістки. Апарат стоїть зовнішньої фіксації. Його також треба буде знімати, ставити пластину, накладати шкіру. Ще багато всього. Та все буде добре», – зазначила дівчина і додала, що ще є загроза втрати стопи, тому лікарі не поставили дренаж, пише «Суспільне ^(https://suspilne.media/62411-kursantki-na-akih-u-kievi-naihav-panij-major-vidmovilis-vid-kompensacii/)».

Відповідаючи на запитання щодо роботи слідчих органів, постраждалі дівчата зауважили, що не задоволені діями слідчого, який жодного разу не з’явився до них для того, аби взяти свідчення.

«Діями прокурора задоволена, але я не задоволена діями слідчого. Слідчий телефонував, сказав – я слідчий Олександр і ні разу не прийшов, щоб взяти свідчення. Я розумію, що у людини є інша робота і не тільки є наша справа, але… Тобто слідчого ми взагалі не бачили», – сказала постраждала жителька Борислава Львівської області Галина Николин ^(https://zaxid.net/na_likuvannya_zbitoyi_pyanim_viyskovim_23_richnoyi_divchini_z_lvivshhini_zbirayut_groshi_n1506861).

Вона також зазначила, що була проведена транспортна експертиза, і було встановлено, що автомобіль майора – справний.

Як інформував ^(https://zaxid.net/dvom_kursantkam_amputuvali_nogi_pislya_nayizdu_netverezogo_mayora_u_kiyevi_n1506831) ZAXID.NET, п’яний майор ЗСУ збив трьох курсанток, які стояли на території військової частини у Києві, двом з них ампутували по одній нозі. Військовий був у стані сильного алкогольного сп’яніння (2,9 проміле), його затримали і взяли під варту ^(https://zaxid.net/mayora_zsu_volodimira_holodnogo_areshtuvali_pislya_zbittya_troh_kursantok_u_kiyevi_n1506864).

46-річний майор Володимир Холодний почав працювати в академії у липні, раніше він служив в АТО.

Від наїзду п’яного майора постраждали 23-річна жителька Львівщини Галина Николин, 24-річна Тетяна Ніколаєва з Рівненщини і 23-річна Олександра Гуй з Кіровоградщини.

Волонтери оголосили збір грошей ^(https://zaxid.net/na_likuvannya_zbitoyi_pyanim_viyskovim_23_richnoyi_divchini_z_lvivshhini_zbirayut_groshi_n1506861) на лікування постраждалих курсанток.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter