Захисники готельно-ресторанного бізнесу палили фаєри під прокуратурою Львівщини

%d0%b7%d0%b0%d1%85%d0%b8%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8-%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be-%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%b1%d1%96%d0%b7-2

Скандально відомі організації, пов’язані з Ігорем Кривецьким, протестували проти «свавілля прокуратури»

У четвер, 11 червня, представники «Розвитку громади», «УСУ АТО», «Національного корпусу» влаштували акцію з запаленими фаєрами під стінами обласної прокуратури на захист готельно-ресторанного бізнесу від «тиску правоохоронців». Акція під прокуратурою стала продовженням протесту, який перед тим відбувся під ЛОДА з вимогою пом’якшити карантин.

Спершу близько 11:00 представники готельно-ресторанного бізнесу, спортивних закладів та перевізники зібрали протест під стінами ЛОДА з вимогою послабити карантин та дозволити їм працювати. Кілька десятків учасників акції прийшли під обласну держадміністрацію з плакатами «Дайте працювати», «Хочу працювати», «STOP безробіттю», «Відкрийте ресторани» та вимагали від влади прийняти відповідні рішення.

Протестувальники палили фаєри під обласною прокуратурою, вимагаючи не чинити тиск на бізнес (фото ZAXID.NET)

Акцію підтримали представники профспілок, а також «Національного корпусу» та низки інших скандально відомих львівських організацій – «Розвиток громади», «УСУ АТО». Як відомо, останні дві пов’язують ^(https://zaxid.net/fantastichna_chetvirka_n1466469) із львівським бізнесменом Ігорем Кривецьким. Були на заході представники курорту «Едем Резорт» та львівського готелю «Жорж», які належать родині цього бізнесмена.

Заступник голови ЛОДА Юрій Холод, який вийшов до протестувальників, пообіцяв, що звернення підприємців розгляне комісія ТЕБ і НС області, яка збереться у п’ятницю 12 червня. Також пообіцяв передати інформацію та позицію підприємців урядовцям.

Після цього частина протестувальників з тими ж плакатами перемістилася під обласну прокуратуру і продовжила акцію там, запаливши фаєри. На зауваження журналістів про те, що прокуратура не має відношення до запроваження чи пом’якшення карантину, учасники акції пояснювали, що вимагають, аби прокуратура перестала чинити тиск на бізнес і не перешкоджала йому працювати. Водночас протестувальники не уточнили, на який саме бізнес, на їхню думку, чинить тиск прокуратура.

Як відомо, 9 червня прокуратура Львівщини оголосила підозру ^(https://zaxid.net/markiyana_malskogo_pidozryuyut_u_nezakonniy_peredachi_zemli_kurortu_edem_rezort_n1503373) екс-голові ЛОДА Маркіяну Мальському за ч2 ст. 367 (службова недбалість) ККУ. Йдеться про незаконну передачу у власність курорту «Едем Резорт», який належить скандальному львівському бізнесмену Ігорю Кривецькому, земельної ділянки з озером, площею 15 га. А відповідно до законодавства озеро та прибережна смуга не підлягають відчуженню з державної власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter