Завод у Львові, який виконує військові замовлення, зачинив двері перед працівниками

14:41 4 січня 2021 р.

2021 рік для працівників заводу ЛОРТА, що у Львові, розпочався з закритих дверей. Людей не пускають на робочі місця.

Інформація про це сьогодні з’явилася ^(https://www.facebook.com/tanya.turchina/posts/10158294338722529) в соцмережі Фейсбук, пише DailyLviv ^(https://dailylviv.com/news).

«Весь грудень на заводі не було світла, був вимушений простій, який звісно нікому не оплатять. Світло включили в переддень нового року. Але працювати знову не дають. Люди у відчаї, бо крім світла їм ще й не платять зарплату від літа»,- написала Тетяна Турчина.

На цю ситуацію відреагували ^(https://loda.gov.ua/news?id=56200) у Львівській ОДА.

Пресслужба ЛОДА повідомила, що Львівський державний завод «Львівське об’єднання радіотехнічної апаратури» (ЛОРТА) майже місяць працював в обмеженому режимі роботи. Причина – відсутність фінансування оборонного замовлення.

На підприємстві були заблоковані рахунки, відтак графік роботи був обмежений. Через борги відімкнули електроенергію.

Заборгованість перед підприємством становить 11 млн грн.

«Ми неодноразово звертались в Кабінет Міністрів, Міністерство оборони щодо питання виплати по оборонному замовленню. Адже це робота важливого підприємства, зарплата працівників. Найближчим часом питання фінансування має бути вирішене. Електроенергію на підприємство подали ще 31 грудня, завод готовий до роботи», — наголосив перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик.

Додамо, що ЛОРТА — львівський завод радіотехнічної апаратури, апаратури зв’язку спеціального призначення. Підприємство входить до складу українського оборонного промислового комплексу.