ЖК Америка перевірять на законність

19:22 4 лютого 2021 р.

48 ділянок Лисиничів, Зашкова та Дублянів передано у комунальну власність Львівської МТГ ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/48-dilyanok-lysynychiv-zashkova-ta-dublyaniv-peredano-u-komunalnu-vlasnist-lvivskoyi-mth-88995)

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про прийняття у комунальну власність Львівської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок».

Рубрика: Економіка

16:50 4 лютого 2021 р.

72 млн грн — для Львівелектротрансу, 5,4 млн грн — для Муніципальної варти: затверджено зміни до бюджету Львівської МТГ ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/72-mln-hrn-dlya-lvivelektrotransu-54-mln-hrn-dlya-munitsypalnoyi-varty-zatverdzheno-zminy-do-byudzhetu-lvivskoyi-mth-88990)

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийняти ухвалу «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Запропонованими змінами передбачено надати кошти у сумі 72 млн грн для ЛКП «Львівелектротранс», 5,4 млн грн — для ЛКП «Муніципальна варта», а також озвучено міські програми, які вже опрацьовані комісією фінансів і планування бюджету, та кошти, які для них передбачають.

Рубрика: Економіка

11:20 4 лютого 2021 р.

Мер просить в уряду і представників іноземних інституцій роз’яснення щодо придбання нового транспорту ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/mer-prosyt-v-uryadu-i-predstavnykiv-inozemnykh-instytutsii-rozyasnennya-shchodo-prydbannya-novoho-transportu-88983)

Як розповів під час сьогоднішнього засідання сесії Львівської міської ради мер міста Андрій Садовий, у ситуації, що склалася із закупівлею нових автобусів, він звернувся до уряду України і представників іноземних інституцій щодо роз’яснення і чітких рекомендацій, як діяти.

Рубрика: Економіка

11:17 4 лютого 2021 р.

У Львові планують дореставрувати шість і почати відновлювати ще шість храмів. Перелік ^(https://dailylviv.com/news/ekonomika/u-lvovi-planuyut-dorestavruvaty-shist-i-pochaty-vidnovlyuvaty-shche-shist-khramiv-perelik-88982)

Щороку з бюджету розвитку Львова виділяють десятки мільйонів гривень на реставраційні роботи із збереження та відновлення сакральних споруд міста. Так, у планах на цей рік роботи у 12 храмах. Частина з них — це перехідні об’єкти з минулих років.

Рубрика: Економіка